Kolejna publikacja Leszka Mateli – autora ponad 50 książek o psychotronice, radiestezji, miejscach mocy oraz naturoterapiach, w tym wielu bestsellerów – to kompendium wiedzy o pozytywnych oddziaływaniach Natury wpływających na dobre zdrowie i osiągnięcie wewnętrznej harmonii.


Tym razem Czytelnik wyruszy w podróż po niezwykłych pod względem energii miejscach i pozna dobroczynne dla człowieka siły Natury. „Coraz częściej przekonujemy się, jak ogromny potencjał leczniczy tkwi w przyrodzie. Do tej pory był on niedoceniany, nierzadko lekceważony, a do tego naturalne środowisko niszczono. Powracamy zatem do zasad i idei, które przetrwały do naszych czasów w tradycyjnej medycynie ludowej. Ich skuteczność potwierdza nie tylko wielowiekowa praktyka, ale również najnowsze badania naukowe. Naturalne oddziaływania, które możemy wykorzystać dla naszego dobra są wielowarstwowe i różnorodne”.

Książka Leszka Mateli to swoisty przewodnik na niełatwej drodze prowadzącej do trwałego zdrowia. Opisuje m.in. korzyści płynące z odwiedzania miejsc mocy – punktów, gdzie koncentrują się stymulujące energie Ziemi i Kosmosu. Ich pozytywny wpływ na sfery: fizyczną, psychiczną i duchową człowieka ceniono od wieków i to nie przypadek, że historycznie kościoły, klasztory, zamki i siedziby szlacheckich rodów budowano w miejscach o silnym oddziaływaniu energetycznym. Jednym z nich jest Wawel - bez wątpienia najsłynniejszy punkt energetyczny w Polsce, a jednocześnie jeden z czakramów Ziemi, innym – Pałac Odrowążów w mazowieckich Chlewiskach, który ze względu na wysoki poziom energetyki określa się często jako Polskie Centrum Biowitalności.

Autor Naturalnych Energii jest uznanym autorytetem w dziedzinie geomancji, miejsc mocy i zastosowania różnego rodzaju stymulujących oddziaływań przyrody dla dobra człowieka. W swojej najnowszej książce dzieli się wskazówkami nie tylko co do praktycznego wykorzystania wspomnianych miejsc, ale także daje wiele praktycznych rad w zakresie spożytkowania energii kamieni, tajemnicy japońskich ogrodów, uzdrawiającej siły wody, metod jej ożywiania, hydroterapii, wpływu na człowieka różnych form oraz symboli (w tym run, mandali i labiryntów), terapeutycznego znaczenia dźwięku, terapii kolorami, energii piramid, niezwykłej mocy ognia, oddziaływania drzew (silwoterapia), a także naturalnych metod energetyzowania ciała i umysłu.

Zamów książkę Naturalne energie dla zdrowia

Co ciekawe, większość opisanych metod zostało wdrożonych w kompleksie hotelowym Manor House SPA, którego Biowitalne SPA – od lat najlepszy tego typu holistyczny obiekt w kraju – specjalizuje się w terapiach energetycznych. Program odmładzający autorskiej Akademii Holistycznej Alchemia Zdrowa® oczyszcza ciało i umysł, pobudza naturalne zdolności organizmu do autoregeneracji, usprawnia przepływ energii w ciele oraz jej wymianę z otoczeniem. Jest to możliwe dzięki oryginalnym zabiegom, takim jak: Terapia Harmonizacji Czakr na Kryształowym Łóżku, Terapia Biowitalna, System Balansujący Eemana czy System Zdrowia Keshego. Warto wspomnieć też o muzykoterapii podczas koncertów na gongi i misy tybetańskie oraz muzyce solfeżowej o prozdrowotnych częstotliwościach, chodzeniu po rozżarzonych węglach (firewalking), wielowymiarowej terapii czaszkowo-krzyżowej, oczyszczających kąpielach żywicznych i leczniczych kąpielach ofuro w wysokich wannach (również dla dwojga), a także bezchlorowym basenie z ożywioną wodą.

chlew

Pałac Odrowążów z historią sięgająca XII w. otoczony rozległym, zabytkowym parkiem z pomnikami przyrody i Witalną Wioską® SPA

Współpraca Leszka Mateli przy wzmacnianiu oddziaływania energetycznego Ogrodu Medytacji Manor House SPA z Kamiennym Kręgiem Mocy, spiralą energetyczną, Piramidą Horusa, Ogrodem Zen, mandalą kwiatową kolam i ścieżkami medytacji, które znajdują się na terenie zabytkowego parku otaczającego kompleks SPA w Chlewiskach zaowocowała powstaniem niniejszej książki. Miesięcznik Nieznany Świat objął ją patronatem medialnym.

Jeśli szukasz mapy prowadzącej do zdrowia, ta pozycja wydawnicza jest dla Ciebie.

 

 

 
 
Joomla Extensions