Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 471

Zawiera doskonale rozpuszczalne w wodzie wszystkie składniki tworzące tzw. roztwór rzeczywisty, co sprzyja ich wchłanianiu. Stanowi zupełnie nową jakość. W jego skład wchodzą: krzem, węglan sodu, boran sodu, złoto.


KRZEM ma zbawienny wpływ na organizm i bardzo duże znaczenie dla jego sprawnego funkcjonowania. Stosowany jest nie tylko z myślą o zdrowiu, ale także dla urody. Zwiększa zdolność skóry do zatrzymywania wilgoci i w związku z tym zapewnia jej elastyczność, sprężystość oraz młody wygląd. Poprawiając ukrwienie, przeciwdziała procesom starzenia, wspomaga też syntezę własnego kolagenu.

Pierwiastek ten hamuje siwienie włosów, przyspiesza ich wzrost, a jednocześnie zapobiega przetłuszczaniu. Wzmacnia łamliwe i rozdwajające się paznokcie oraz stymuluje ich wzrost. Zapobiega rozszerzaniu się naczyń krwionośnych, a usprawniając krążenie zmniejsza także cellulit. Hamuje rozwój grzybów chorobotwórczych i wspomaga leczenie łuszczycy. Przeciwdziała powstawaniu kamieni nerkowych i jako łagodny środek moczopędny pomaga w usuwaniu toksyn z organizmu oraz łagodzi opuchliznę nóg.

Jest pomocny w leczeniu wymiotów, zgagi, wrzodów, zapalenia błon śluzowych, hemoroidów. Pomaga w nerwobólach, bólach korzonkowych i reumatycznych. Ułatwia gojenie się ran, nawet tych zastarzałych i oparzeń. Reguluje przemianę materii, w tym gospodarkę hormonają u osób obu płci, także w okresie meno- i andropauzy. Podnosi bowiem poziom hormownó do optymalnego, co znacznie zmniejsza dolegliwości w tym okresie. Wzmacnia libido, zwiększa poziom energii, wspomaga system odpornościowy oraz leczenie cukrzycy typu 2. Tworzy kompleksy białkowo-glikozaminowe, w tym • kwas hialuronowy wiążący wodę w całym ciele (również w naskórku, wygładzając zmarszczki), • siarczan chondroityny - ważny komponent tkanki łącznej, • proteoglikany będące najważniejszymi związkami, które tworzą substancję pozakomórkową, stanowiącą macierz dla komórek w całym organizmie, w tym tkanki łącznej spajającej i nadającej kształt ciału.

Twórca suplementu SILICUM AURUM - dr Zbigniew Buczek - był bohaterem Pocztu Healerów Polskich (Orędownik Natury, 10/2015). Doceniając medycynę akademicką, ale jednocześnie świadom jej ograniczeń, sięgnął po wiedzę z medycyny chińskiej, w tym akupunktury, masaży, elektropunktury, diagnostyki twarzy i baniek (będących naturalną autochemoterapią). Rekomenduje głodówki lecznice, kuracje oczyszczające wg metod Małachowa i Tombaka. Sam jest wegetarianinem. Korzysta też z aparatu Zapper i specjalnego urządzenia biorezonansowego. Od 1996 r. prowadzi w Hrubieszowie Gabinet Medycyny Ogólnej i Niekonwencjonalnej, do którego zjeżdżają pacjenci z całej Polski.

silaut2WĘGLAN SODU ma działanie odkwaszające. To bufor, który utrzymuje optymalne pH krwi (7,35-7,45), dzięki czemu jest ona bardziej płynna, oraz zapobiega kwasicy powodującej koagulację białek. Sprzyja odgrzybianiu organizmu. Zmniejsz stany zapalne. Ma działenie profilaktycznie przeciwnowotworowe (wg jednej z hipotez rak jest granicznym stadium zakwaszenia organizmu i grzybicy). Okazuje się także pomocny w schorzeniach stawów, takich jak zwyrodnienia, dna moczanowa, reumatyzm, osteoporoza, a także w przypadku kamicy w układzie moczowym i żółciowym.

BORAN SODU to środek antyseptyczny, przeciwgrzybiczy, przeciwwirusowy.

Bor jest niezbędny do zachowania integralności oraz funkcji błon komórkowych. Reguluje wchłanianie, jak również metabolizm wapnia, magnezu, fosforu oraz witaminy D-3, których dysfunkcje prowadzą m.in. do zapalenia stwów, osteoporozy i próchnicy. Szczególnie uwidacznia się to w starszym wieku, kiedy wysoki poziom wapnia w organizmie prowadzi do zwapnienia tkanek miękkich (co powoduje skurcze mięśni i ich sztywność) oraz gruczołów dokrewnych (szczególnie szyszynki i jajników), tętnic obwodowych (co skutkuje miażdżycą, kamicą nerkową), a także zwapnienia nerek prowadzącego do ich niewydolności. Wyrównuje również poziom hormonów sterydowych, zwłaszcza płciowych w okresie meno- i andropauzy. Ponadto korzystnie działa w przypadku problemów z układem krążenia, wzrokiem, utrzymaniem równwagi, pamięcią oraz funkcjami poznawczymi. Ma też właściwości przeciwnowotworowe. Stanowi silny czynnik antyosteoporotyczny, przeciwzapalny, hipolipidemiczny, antykoagulacyjny. Poprawia wygląd skóry.

Suplement diety stworzony na bazie krzemu nieorganicznego, nano-złota i boru, korzystnie wpływa na metabolizm.

ZŁOTO pomaga zwalczyć bakterie i wirusy, pozyć się alergii, cukrzycy, chorób skórnych. Wspomaga terapie antynowotworowe. Poprawia pracę mózgu i nastrój. Usprawnia przewodnictwo DNA. Pozwala pozbyć się stanów zapalnych, usuwając wolne rodniki. Łagodzi bóle mięśni, nadmierne pocenie się, a nawet uderzenia gorąca. Jest rewelacyjnym środkiem upiększającym. 

Wszystkie składniki suplementu działają względem siebie synergistycznie, tzn. wzajemnie potęgują jednostkowe oddziaływanie każdego z nich.

(aro)

kgns

 

 
 
Joomla Extensions