Jak mówi stare powiedzenie: Jeśli chcesz zmienić swoje życie, musisz zmienić sposób myślenia. Sprawdza się to nie tylko w kreowaniu przyszłości, ale także w odbieraniu codzienności lub polepszaniu samopoczucia.


Czy zastanawiałeś się, dlaczego kiedy myślisz o osobie, którą znasz, ona o tym wie? Takie zjawisko nazywamy telepatią, ale odpowiedzialna za to jest energia skalarna znajdująca się w DNA, konstrukcja jej podwójnych spirali z pierścieniami pirymidynowymi (atomami 4C i 2N), które tworzą się na czterech podstawach pasm i odpowiadają za powstawanie fal magnetycznych falistych. Przenoszą one myśli do Wszechświata, a także umożliwiają otrzymywanie informacji zwrotnych. To właśnie fale skalarne są w stanie odesłać bardzo jasne i precyzyjne informacje, gdy dotrą do wyznaczonego celu.

Brzmi jak magia, ale nią nie jest. Naukowcy udowodnili, że energia skalarna działa znacznie szybciej niż prędkość światła, przesyłając zarówno energię, jak i informację. Przenika wszystko, działa w ciągłości, stale przechodzi przemianę. Ludzkie DNA funkcjonuje na jej bazie, co powoduje, że myśli mogą być przekazywane innym ludziom, a także od nich odbierane, niezależnie od odległości. To wyjaśnia, dlaczego możliwe jest uzdrawianie na duże odległości.

Jednak aby człowiek mógł wysyłać myśli, musi najpierw pozyskać do tego energię. Jej źródło w 100% pochodzi z zewnątrz. Pobiera ją ze środowiska, w jakim żyje. Jeżeli przebywa w mieście, jest atakowany niezdrową dodatnią energią urządzeń, przekaźników, telewizorów, która zakłóca funkcjonowanie organizmu, powodując, że jest w ciągłym stanie napięcia, zdekoncentrowany, zmęczony. Rozregulowują się wewnętrzne narządy generując tym samym złe samopoczucie i choroby, następuje zakłócenie DNA. Dziecko w takim otoczeniu rozwija się wolniej, gdyż jego organizm potrzebuje więcej czasu, aby oczyścić ciało i mózg ze złej energii oraz otaczającego chaosu. Natomiast mieszkając na wsi czerpiemy z natury dobrą, ujemną energię o leczniczym, kojącym oddziaływaniu – m.in. od drzew i zwierząt. Organizm zwalnia, czuje harmonię ze światem, a energia życiowa może swobodnie przepływać przez ciało. Człowiek staje się zdrowszy, uśmiechnięty, zrelaksowany, gotowy do życia.

skalar1

Oddziaływanie Medalionu Quantum Pendant energią skalarną na organizm człowieka

Jak widać, ludzki organizm można porównać do bezprzewodowej myszy, którą trzeba ładować, umieszczając ją w stacji dokującej. Jednak człowiek nie potrzebuje takiej stacji, aby uzyskać dostęp do głównego źródła energii. Posiada bowiem wewnętrzny system energetyczny, który uruchamia ciało w codziennym życiu. Jest ładowany z zewnętrznego źródła, a jakość ładunku zależy od otoczenia i rodzaju przekazywanej energii. Toteż w pewnym sensie sami jesteśmy odpowiedzialni za to, jaki jej rodzaj dostarczamy do naszego organizmu. Jeżeli nie mamy na to wpływu, możemy ograniczyć oddziaływanie dodatniej niezdrowej energii. Przy czym musimy zdawać sobie sprawę, że co i jak zostanie odebrane przez organizm, zależy też od stanu komórek oraz ich zdolności do ładowania. Przebywanie w złym środowisku przez dłuższy czas ogranicza zdolność przyswajania dobrej energii. Każda komórka może otrzymać wiele gigabajtów informacji, ale do ich przetworzenia potrzebna jest solidna moc. Pomóc nam w tym może jak najszybsze rozpoczęcie procesu leczenia, który wymaga czasu, aby oddziaływanie dobra energią przełożyło się na umiejętność znacznego jej przyswajania.

Nie zdajemy sobie sprawy, że ładowanie systemu energetycznego trwa całą dobę, ale jest zmaksymalizowane, gdy śpimy. Zamykamy wtedy świadomy mózg, a ciało otwiera się na swobodny przepływ energii. To dlatego doładowują nas nawet krótkie drzemki. Medytacja działa podobnie i daje możliwość kierowania energii z zewnętrznego źródła do ciała, a także do interakcji z informacjami, jakie ze sobą niesie.

Warto zauważyć, że energia skalarna została po raz pierwszy odkryta przez Nikola Teslę, gdy szukał alternatywy dla prądu zmiennego. Odkrył on, jak bezprzewodowo transmitować energię przez powietrze i ziemię. Aby to udowodnić, w 1899 r. wybudował wieżę w Colorado Springs, która miała wykazać, że środowisko w sposób naturalny przesyła energię. Chodziło o jej transmisje do ziemi z jednego punktu węzłowego do drugiego, oddalonego o 40 kilometrów. Eksperyment powiódł się i 200 żarówek zamocowanych w ziemi zaświeciło się.

Uczony zdawał sobie sprawę, że ludzie są zasilani w ten sam sposób, tzn. ze środowiska naturalnego. Oznacza to, że główne źródło energii dla naszych komórek pochodzi z fal oceanicznych i rozprzestrzenia się po całej kuli ziemskiej. Zrozumienie tej zależności, wpłynęło na sposób postrzegania życia, zdrowia, chorób i zdolności do samouzdrawiania. Tesla uświadomił sobie również, że istnieje wiele czynników, które mogą zakłócać dostarczenie energii do naszego organizmu. Jednym z nich jest prąd zmienny. Podobnie niekorzystnie oddziałuje na nas wiele urządzeń, takich jak bluetooth, Wi-Fi, kuchenki mikrofalowe, wieże telefonii komórkowej, transformatory, linie napowietrzne itp.

radiat1

Antyradiatory na telefony komórkowe. Dowiedz się więcej klikając → tutaj

Zatem wiedząc, co źle wpływa na naturalne pozyskiwanie korzystnej energii, wystrzegajmy się tego, chroniąc nasze ciała i domy. Można to zrobić, wyprowadzając się poza miasto. Jeżeli nie jest to możliwe, nośmy przy sobie Medalion Quantum Kryształowy Bio Disc, zbudowany z kryształu, turmalinu i germanu, albo Medalion Quantum Pendant, stanowiący efektem połączenia ponad 70 minerałów pochodzenia wulkanicznego oraz turmalinu i germanu. Obydwa medaliony są silnymi odpromiennikami, jonizują ujemnie, aktywnie wzmacniają biopole, udrażniają kanały energetyczne i przywracają naturalną harmonię organizmu. W domu dla odpromieniowania najbliższego otoczenia możemy postawić w salonie Lampę Plazmową, tj. cewkę Tesli, która emituje około 20000 jonów ujemnych, oczyszczając powietrze i neutralizując jony dodatnie, a w sypialni Piramidę Cheopsa, która łącząc działanie 32 minerałów, silnie neutralizuje otoczenie, emituje jony ujemne, aktywnie wzmacnia nasze biopole i harmonizuje energię w naszym ciele.

Wytwarzająca się w ten sposób dobra energia ujemna będzie leczyła ciało i umysł, wykreuje ozdrowieńczą myśl, która wpłynie na nas i otoczenie. Dzięki niej będziemy żyć w harmonii ze światem, Wszechświatem, sobą i innymi. Otworzą się nasze czakry, uleczą się nadwyrężone organy, poprawi się samopoczucie. Uzyskamy tarczę, która ochroni organizm przed wypływem złej energii z otoczenia. 

kubasz

 

 

 
 
Joomla Extensions