Kamica to jedno z najczęstszych schorzeń układu moczowo-płciowego. Pojawia się niezależnie od wieku. Sprzyjają jej skłonności genetyczne, wady anatomiczne tego układu oraz częste zakażenia.


 Kinga Piaścik

Kamica nerkowa powstaje wskutek odkładania się w nerkach szkodliwych substancji. Kamienie mogą spowodować m.in. bardzo dokuczliwe kolki, bóle pleców i brzucha, a nawet, w skrajnych przypadkach, śmierć. Warto więc wiedzieć, skąd się biorą oraz jakie są wówczas metody leczenia.

Poniżej prezentujemy fragment publikacji zamieszczony w najnowszym numerze NŚ (5/2018)

Jak mówi stare powiedzenie: Jeśli chcesz zmienić swoje życie, musisz zmienić sposób myślenia. Sprawdza się to nie tylko w kreowaniu przyszłości, ale także w odbieraniu codzienności lub polepszaniu samopoczucia.


Czy zastanawiałeś się, dlaczego kiedy myślisz o osobie, którą znasz, ona o tym wie? Takie zjawisko nazywamy telepatią, ale odpowiedzialna za to jest energia skalarna znajdująca się w DNA, konstrukcja jej podwójnych spirali z pierścieniami pirymidynowymi (atomami 4C i 2N), które tworzą się na czterech podstawach pasm i odpowiadają za powstawanie fal magnetycznych falistych. Przenoszą one myśli do Wszechświata, a także umożliwiają otrzymywanie informacji zwrotnych. To właśnie fale skalarne są w stanie odesłać bardzo jasne i precyzyjne informacje, gdy dotrą do wyznaczonego celu.

Bardzo ważna konferencja

Choroby chroniczne, a więc wszystkie cywilizacyjne, wśród nich szerzący się w ostatnim czasie autyzm i schorzenia psychiczne, są plagą i wyzwaniem dla XXI wieku. W drugiej Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Choroby chroniczne wyzwaniem XXI wieku poświęconej biofizycznym metodom diagnostycznym i leczniczym, która odbyła się w kwietniu w Warszawie pod medialnym patronatem Nieznanego Świata, wzięli udział naukowcy różnych specjalności oraz lekarze i terapeuci zmagający się na co dzień ze schorzeniami, wobec których medycyna akademicka pozostaje, jakże często, bezsilna. Uczestnicy w swoich wystąpieniach podkreślali, że przede wszystkim trzeba uzdrowić środowisko, w którym funkcjonuje człowiek, i sięgać po metody niekonwencjonalne, jakich niemało narodziło się ostatnimi laty.

Jesteś zdrowy, pełen energii i wigoru i zastanawiasz się, jak ten stan utrzymać? A może zmagasz się z różnymi dolegliwościami, czujesz się wyeksploatowany, albo po prostu ci się nie chce? W pierwszym przypadku twoje wibracje są wysokie i postaraj się by tak pozostało. Drugi może wskazywać, że twoje energie zostały zużyte i czerpiesz siłę z chi urodzeniowej, ktorą należy oszczędzać lub po prostu pozyskiwać z innych źródeł.


 Tomasz Cynowski

Na szczęście różne tradycje na całym świecie wypracowały najrozmaitsze metody pozyskiwania bioenergii każdego rodzaju i z różnych źródeł, a sposoby jej przyciągania okazują się łatwe w samodzielnym zastosowaniu.

Poniżej prezentujemy fragment publikacji zamieszczony w najnowszym numerze NŚ (4/2018)

 

 
 
Powered by JS Network Solutions