Ze Stephenem Harrodem Buhnerem, autorem książek Antybiotyki ziołowe oraz Zioła przeciwwirusowe rozmawia Magdalena Anna Schmidt.


Na polskim rynku pojawiło się właśnie nowe wydanie Twojej znakomitej książki "Antybiotyki ziołowe - naturalna alternatywa dla leczenia lekoopornych infekcji". Chciałabym zapytać o Twoją niesamowitą pasję związaną z ziołolecznictwem. Czy mógłbyś przybliżyć swój pogląd dotyczący możliwości leczenia za pomocą roślin?

Ból ucha nie dotyka tylko dzieci, ale również wielu dorosłych. Może być lekki i ustąpić samoczynnie, albo wyjątkowo silny. Stanowi objaw różnych chorób, m.in. krtani, zatok, tarczycy lub zwykłego przeziębienia.


Aleksandra Piaścik

Rozmowy, muzyka, szumy oraz inne odgłosy docierają do naszych uszu w postaci fal dźwiękowych. Dalej przekazywane są przez kanał słuchowy i ucho środkowe do mózgu. Tam następuje ich przetwarzanie, a także interpretowanie. Każda choroba uszu zaburza ten proces, powoduje niedosłuch lub całkowitą głuchotę. Poniżej prezentujemy najczęstsze choroby uszu, ich objawy oraz metody leczenia.

Jedną z najsilniejszych broni w walce z pasożytami są rośliny, które wytwarzają unikalne związki


Maria Rosiak

Pasożyt jest z definicji żywym organizmem żyjącym podczas całego cyklu rozwojowego, bądź jego części, kosztem innego organizmu (zwanego gospodarzem). Niektóre z nich pochodzą od naszych przodków naczelnych, inne od zwierząt, które udomowiliśmy lub z którymi mieliśmy kontakt w czasie naszej stosunkowo krótkiej historii na Ziemi. Chociaż zakażenia pasożytnicze częściej występują w krajach, gdzie ludzie cierpią z powodu złego odprowadzania ścieków, niewłaściwego uzdawniania wody i nieodpowiedniej higieniy żywności, na zarażenie pasożytami narażeni są wszyscy.

Atak drobnoustrojów na ludzki organizm jest zawsze sygnałem, że dzieje się coś niedobrego i że trzeba zmienić styl życia, dietę, sposób, w jaki traktujemy nasze ciało


Zbigniew Przybycień

Anthony William - autor książek Boski lekarz - sekrety leczenia chorób przewlekłych i niewyjaśnionych oraz Uzdrawianie tarczycy według boskiego lekarza twierdzi, że za wybranymi grupami chorobowymi kryją się podtypy wirusa EBV. Utrzymuje on np., że 95% wszystkich chorób gruczołu tarczowego, w tym zapalenie tarczycy Hashimoto, ma swoje źródło w infekcji wirusowej wywoływanej przez wirusa Epsteina-Barr. Pozostałe 5% to efekt napromieniowania (Boski lekarz..., s. 127). Przytoczone dane statystyczne opierają się na setkach przypadków, z jakimi William zetknął się w swojej praktyce uzdrowicielskiej.

 

 
 
Joomla Extensions