Metodę B.S.M., czyli Bioemenacyjnego Sprzężenia z Mózgiem, odkrył w 1974 r. emerytowany płk WP Eugeniusz Uchnast. To sposób leczenia i samoleczenia przez przywracanie zachwianej w przypadku urazów lub chorób równowagi wewnętrznej organizmu.


Polega ona na zakryciu dłońmi ośrodków centralnego układu nerwowego zawiadujących chorą częścią ciała i trzymania ich w ustalonej pozycji przez ok. 20 min. w trakcie jednego zabiegu. Jest osiem pozycji ułożeń dłoni na głowie. Powoduje to wyrównywanie naszego pola elektromagnetycznego, co w efekcie przywraca homeostazę. Prawdopodobnie dzieje się tak dlatego, że powstają warunki do jego silniejszego działania – stała temperatura i wilgotność, podobnie jak w inkubatorze.

Metodę tę mogą stosować wszyscy, również ci, którym do tej pory nicnie pomagało, np. w przypadku nowotworów czy takich nieuleczalnych chorób jak dziecięce porażenie mózgowe. Skutki leczenia ran, oparzeń możemy obserwować gołym okiem.

Piotr Lewandowski poznał E. Uchnasta i jego metodę w 1979 r. Pracował wówczas jako instruktor sportowy w Parku Kultury w Powsinie pod Warszawą. Praca nie wymagała nadmiernego wysiłku fizycznego, więc mimo problemów zdrowotnych był w stanie jej podołać. A chorował na żółtaczkę, wrzody na dwunastnicy oraz niedokrwienie lewej komory serca.

Kiedyś usłyszał rozmowę pana Eugeniusza z dyżurującą lekarką na temat efektów zdrowotnych odkrytego przez niego układu rąk. Zainteresowany tym Piotr Lewandowski poprosił, aby emerytowany wojskowy nauczył go swojej metody. I zaczął ją systematycznie na sobie praktykować. Po miesiącu okazało się, że jest zdrowy. To całkowicie przekonało go do skuteczności B.S.M.

bsm1

Kliknij w okładkę i zamów

W efekcie tego, za zgodą Uchnasta, P. Lewandowski napisał skrypt dotyczący stosowania tej metody, który w ciągu 5 lat rozprowadził ok. 10 000 egzemplarzy. Głównie na spotkaniach z chorymi. Jednocześnie dawało to możliwość obserwowania efektów tej techniki prowadzącej do uzdrowienia wielu chorób.

Moje obserwacje doprowadziły do tego, że musiałem zmienić skrypt. Jego rozszerzoną wersję, w formie książki „SAMOLECZENIE METODĄ B.S.M.®”, wydałem w 1993 r. Niestety stało się to już po śmierci odkrywcy metody. – wspomina Piotr Lewandowski. – Uchnast zmarł po wylewie. W takich przypadkach nie można stosować B.S.M., gdyż mogłoby to pogorszyć stan chorego. Okazało się bowiem, iż istnieją przeciwwskazania dla tej metody również inne niż te wymienione przez twórcę. Napisałem o tym w wydaniach, które ukazały się po 2014 r. Kolejne edycje książki konsekwentnie uzupełniam o nowe uwagi, a także powiększający się spis schorzeń, w leczeniu których Metoda Bioemanacyjnego Sprzężenioa z Mózgiem daje dobre rezultaty

sprzeda

(aro)

 

 
 
Joomla Extensions