Ukrytą przyczyną problemów zdrowotnych ludzi w XXI wieku są zmiany natężenia pola magnetycznego Ziemi. Przez dziesiątki lat utrzymywało się ono na stałym poziomie 8,73 herca. W latach 90 ub. w. zaczęło nagle wzrastać, osiągając w 2000 roku wartość 12 Hz.


Maria Rojek, NŚ 7/2017

Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że rytm ziemskiego pola magnetycznego kieruje wszystkimi biorytmami człowieka. Trudności w przestawieniu się na podwyższoną częstotliwość przybierają postać m.in. zaburzeń hormonalnych, bezsenności, depresji, a nawet przyspieszenia procesów starzenia się organizmu. Rosyjscy lekarze zauważyli, że w tych dolegliwościach nie przynoszą ulgi leki chemiczne: nasercowe czy psychotropowe. Nie działają antybiotyki i preparaty hormonalne. Nie sprawdza się też aparatura medyczna nastrojona na starą częstotliwość. W przystosowaniu do nowych parametrów pola geomagnetycznego pomagają natomiast KFS-y, czyli Korektory Stanu Funkcjonalnego organizmu.

Unikalne urządzenie nowej generacji, opatentowane w Federacji Rosyjskiej pod nr. 0001, 7 maja 2008 r. stworzy w Moskwie, w Centrum Regionu, akademik Siergiej Walentynowicz Kolcow wraz z zespołem. Aparat dostraja rytmy biologiczne człowieka do zmienionych częstotliwości ziemskiego pola magnetycznego i promieniowania kosmicznego. Ma to wielkie znaczenie, gdyż tylko 15 proc. energii czerpiemy z pożywienia, wody i powietrza. Gdyby tak nie było, musielibyśmy spożywać codziennie 40 kg jedzenia. Tymczasem 85 proc. naszego zapotrzebowania na energię pokrywamy, ładując się światłem, promieniowaniem podczerwonym, ultrafioletowym, falami radiowymi, polem grawitacyjnym i innymi, których obecności nie odczuwamy. To dlatego adaptacja do zmieniających się parametrów środowiska energetycznego jest tak ważna dla naszego zdrowia.

KFS w sposób ciągły skanuje organizm, odczytuje sygnały o zaburzeniach pracy komórek i wysyła wibracje naprawcze. Jeśli ciało wraca do stanu równowagi, czyli zdrowieje, urządzenie automatycznie się wyłącza. Warto zaznaczyć, że aparat nie potrzebuje zasilania zewnętrznego, np. w postaci baterii. Czerpie bowiem energię z pola magnetycznego Ziemi i promieniowania kosmicznego. 

Woda restrukturyzowana

Ma ona strukturę ciekłego kryształu (heksagonalną). Użytkownik KFS-u, który chce odzyskać zdrowie, powinien codziennie wypijać dwa litry takiej wody. Uzyskujemy ją, stawiając na aparacie na 6 minut szklane, metalowe lub ceramiczne naczynie z wodą niegotowaną. Można również restrukturyzować domowego wyrobu soki, kompoty czy kwas chlebowy. Nie nadają się do tego napoje gazowane, zawierające barwniki i konserwanty.

Woda żywa przyspiesza regenerację błon komórkowych i usuwanie toksyn, spowalnia zaś procesy starzenia. Ponadto przywraca równowagę kwasowo- zasadową, rozpuszcza złogi i kamienie, a także reguluje przemianę materii.

W wodzie restrukturyzowanej nie rozwijają się drobnoustroje chorobotwórcze. Jest zbudowana z klastrów, tj. agregatów molekuł, składających się z 17- 91 cząsteczek wody. Taką strukturę ma ta wypływająca z lodowca lub ze źródła głębinowego. Posiada ona pamięć, pełni podstawową rolę w przekazywaniu energii oraz informacji.

KFS restrukturyzuje wodę w przestrzeniach międzykomórkowych, gdzie znajdują się receptory wegetatywnego układu nerwowego. Kieszonkowy uzdrowiciel wysyła impuls naprawczy, który jest transmitowany do komórek za pośrednictwem żywej wody. W procesie tym biorą udział fale podłużne. KFS-y są ich generatorami i rezonatorami. Uzdrowienie polega na sprawnym przekazywaniu informacji przywracającej równowagę w komórkach i narządach. Nerwica wegetatywna to blokada komunikacji wewnątrz organizmu.

Podstawowe i dodatkowe funkcje KFS-ów

Z czasem naukowcy rosyjscy stworzyli ponad 30 typów tych urządzeń, które są odpowiednio wyspecjalizowane. Jednak każde z nich spełnia trzy podstawowe funkcje: koryguje i synchronizuje biorytmy człowieka z rytmami kosmicznymi i ziemskim polem magnetycznym, restrukturyzuje wodę oraz przeciwdziała smogowi elektromagnetycznemu, a także promieniowaniu żył wodnych i stref zadrażnień geopatycznych, np. uskoków czy siatki Hartmanna. Dla ochrony przed smogiem i innymi niekorzystnymi wpływami środowiska należy nosić KFS na splocie słonecznym.

Na KFS-ie nr 1- przeciwpasożytniczym – zapisano ponadto wibracje lecznicze 200 ziół, dzięki czemu zwalcza chorobotwórcze bakterie, wirusy, grzyby, robaki. KFS nr 2 ma działanie detoksykacyjne, KFS nr 3 – normalizuje pracę układu hormonalnego kobiety, a nr 4 – mężczyzny. KFS nr 5 zawiera programy przeciwdziałające uzależnieniom, a np. nr 8 – synchronizuje pracę półkul mózgowych.

Korektory w praktyce medycznej

W Rosji od kilkunastu lat lekarze stosują KFS-y w wielu przypadkach chorobowych.  Stwierdzili m.in., że pacjenci po udarach i zawałach dzięki kieszonkowym uzdrowicielom szybciej wracają do zdrowia i nie występują u nich powikłania. Zastosowanie korektora nr 1 i 2 powoduje rozpuszczanie się kamieni nerkowych, natomiast KFS 8 leczy bezsenność. Zaobserwowano też, że aparaty te przyspieszają regenerację kości. U 55-letniej kobiety czas potrzebny na powrót do zdrowia po skomplikowanym złamaniu ręki i kości barku uległ skróceniu o trzy tygodnie w stosunku do normy. Czterdziestopięciolatkowi choremu na nowotwór żołądka lekarze dawali kilka miesięcy życia. Mężczyzna nie zgodził się na chemioterapię, zastosował leczenie KFS-ami nr 1, 2 i 5. Okazało się, że przyczyną zmian nowotworowych była długotrwała infekcja pasożytnicza. Wyeliminowanie czynnika chorobotwórczego i detoksyksacja doprowadziły do remisji nowotworu, co potwierdziła gastroskopia.

Znana czytelnikom dr Halina Worobiowa, z wykształcenia lekarz – okulista, twórczyni kompleksowego systemu uzdrawiania, wykonująca diagnostykę irydologiczną i komputerową analizę organizmu na poziomie komórkowym włączyła różne typy KFS-ów do swojej praktyki medycznej. Jeśli chodzi o wiedzę dotyczącą skuteczności tych urządzeń w poszczególnych schorzeniach, korzysta z doświadczeń specjalistów rosyjskich.

I tak w przypadku ostrej infekcji lub grypy należy przez pół godziny przykładać na zmianę, KFS nr 1 i 2. Te same Korektory Stanu Funkcjonalnego organizmu błyskawicznie leczą też oparzenia. W schorzeniach onkologicznych używa się KFS-ów nr 1, 2,3 lub 4 i 5. Natomiast KFS nr 7, wyposażony w program regeneracji kości ,sprawdza się w przypadku urazów i kontuzji, zalecany jest sportowcom. Leczenie tarczycy wymaga całej gamy tych urządzeń: nr 1, 2, 5,6, 8. Co ciekawe KFS-y nr 1, 2, 5 sprawdzają się w przypadku alergii, astmy, w zapaleniu spojówek i kamicy nerkowej.

Dr Worobiowa informuje pacjentów w których miejscach powinno się je przykładać, w zależności od rodzaju schorzenia. Ostrzega też, aby nie rezygnowali z terapii farmakologicznej, szczególnie w zaawansowanych stanach chorobowych.


 

worob

Dr Halina Worobiowa przyjmuje w Warszawie i Wrocławiu,

kom. 609-867-969, www.info-medycyna.pl

 

 

 

 
 
Joomla Extensions