Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 471

Jak pokonać choroby tarczycy, alergię i astmę? Elektrostymulacja Metodą Zenni chroni przed operacją


Opinie lekarzy i pacjentów potwierdzają jej skuteczność

Elektrostymulacja Metodą Zenni jest bezpieczną dla pacjenta terapią, a aparat do jej wykonywania, posiada certyfikat EU bezpieczeństwa urządzeń medycznych. Polega ona na aktywowaniu systemu immunologicznego, co prowadzi do ustąpienia choroby poprzez likwidację jej przyczyny – informuje twórca metody Viktor Żenni.

Zastosowanie precyzyjnie dobranych kombinacji prądów uznanych przez medycynę akademicką oraz ich natężenia sprawiło, że Metoda Zenni okazała się bardzo skuteczna w likwidowaniu różnego typu zaburzeń, przyczyn, a także objawów chorób.

Dzieje się tak dlatego, że dzięki elektrostymulacji przywracamy naturalne potencjały elektryczne w komórkach i stymulujemy procesy naprawcze w narządach wewnętrznych, gruczołach wydzielania wewnętrznego oraz układzie nerwowym. – wyjaśnia dr Beata Antosik.

Co u skuteczności Metody Zenni mówią pacjenci?

Krystyna W. z Włocławka

– Miałam bardzo złe wyniki TSH, wole guzkowate tarczycy i związane z tym przykre dolegliwości. Po 2 stymulacjach oczyściły mi się zatoki, a po 4 wykonałam badania kontrolne, które wykazały, że TSH jest w normie. Wole bardzo się zmniejszyły. Uciążliwy ucisk w gardle i chrypka ustąpiły już po 1-szym zabiegu.

Irena W. z Warszawy

– OD 4 lat cierpię na chorobę Gravesa-Basedowa. Pomimo leczenia miałam bardzo złe wyniki tarczycy, suche oczy, niewydolność oddechową i krążenia. Dopiero po tym jak poddałam się Metodzie Zenni, stan zdrowia poprawił się, a dolegliwości zaczęły ustępować. Po 1-szej stymulacji wyniki były lepsze, a po 3-ciej takie jak przy zdrowej tarczycy. Lekarz powiedział, że jestem wyleczona czym jest zaskoczony, bo nie zna takich przypadków.

Justyna H. (38 l.) z Cieszyna

– Miałam alergię, niedoczynność tarczycy, Hashimoto i, pomimo przyjmowania leków przez 2 lata, złe wyniki badań. Po 9 elektrostymulacjach Metodą Zenni udałam się na kontrolę, która wykazała znaczną poprawę wyników TSH i anty-TPO. Przy okazji wzrósł poziom żelaza, który wcześniej był za niski i spadł poziom trójglicerydów. Obecnie nie muszę nawet używać leków przeciwastmatycznych, bo nie mam już objawów alergii ani ataków duszności. Poprawił się też stan skóry.

Piotr U. (48 l.) z Lublina

– Cierpiałem z powodu 2,5-krotnie powiększonej tarczycy, która rosła oraz woli. Lekarz skierował mnie na operację. Czekając, poddałem się elektrostymulacjom Metodą Zenni. Po 6 zabiegach wykonałem badania kontrolne, które wykazały, że tarczyca zaczęła się zmniejszać. Stwierdzono u mnie też motylicę wątrobową. Po kilku zabiegach nie ma po niej śladu.


v zenni

Viktor Żenni – Doctor of Science Colombo University 

Uczy swojej metody i prowadzi 8 gabinetów w Polsce

Informacje o terapii i szkoleniu:

www.zenniviktor.pl

tel.: 603 88 78 68


Jolanta Ś. (59 l.) z Warszawy

– Stwierdzono u mnie Hashimoto. Byłam bardzo słaba, miałam zawroty głowy, obniżoną temperaturę ciała i suchą skórę. Poziom przeciwciał przeciwtarczycowych anty-TPO był przekroczony ponad 40-krotnie. Zastosowałam dietę bezglutenową oraz elektrostymulację Metodą Zenni, co w efekcie spowodowało poprawę samopoczucia i wyników (z 1300 jednostek spadły do 300). Po 5 elektrostymulacjach była już bardzo duża poprawa, a po następnych objawy całkowicie ustąpiły.

Ilona M. (65 l.) z Poznania

– Miałam guzki na tarczycy. Po 8 elektrostymulacjach wykonałam badania i okazało się, że guzki zniknęły. Ustąpiły też zawroty i bóle głowy, migreny, nadciśnienie. Elektrostymulacje pomogły mi też na bolące kolano. Teraz nie odczuwam żadnego bólu, mogę chodzić i zginać nogę.

Teresa T. (lat: 52) z Krakowa

– Miałam dwa mięśniaki (61mm x 46mm i 42mm x 42mm) i skierowanie na usunięcie macicy. Poddałam się elektrostymulacjom Metodą Zenni. Badanie USG wykonane po5 zabiegach wykazało, że mięśniaki się zmniejszyły (31mm x 27mm i 24mm x 24mm). Lekarz był zdziwiony, stwierdził, że operacja nie jest potrzebna. W dalszym ciągu poddaję się elektrostymulacjom i czekam aż znikną zmiany w macicy. Znacznie zmniejszyły się także objawy menopauzy, takie jak: nerwowość, uderzenia gorąca, pocenie i bezsenność.

Agnieszka P. (43 l.) z Warszawy

– Borykam się z astmą i chorymi zatokami. Codziennie odczuwałam duszności, które nasilały się przy wysiłku. Już po pierwszej elektrostymulacji były widoczne efekty. Teraz mogę głęboko oddychać, nie mam ataków astmy, odblokowały mi się zatoki i wreszcie znów czuję zapachy. Ustąpił mi też ból kręgosłupa.

Wanda F. (68 l.) z Poznania

– Od kilku lat cierpię na astmę. Miałam częste ataki duszności. Już po pierwszej elektrostymulacji Metodą Zenni ustąpiły, a badania specjalistyczne wykazały znaczną poprawę. Nie muszę już brać leków sterydowych, mniej się męczę i lepiej śpię.

Wobec licznych doniesień o przypadkach wyleczenia m.in. choroby Hashimoto, a także astmy oskrzelowej i alergii (wszystkie o podłożu zapalnym) za pomocą elektrostymulacji Metodą Zenni, poprosiliśmy o komentarz lekarza medycyny – dr. Szymona Woronko.

Elektrostymulacje Metodą Zenni znacznie zmniejszają dynamikę procesu zapalnego leżącego u podstaw wspomnianych jednostek chorobowych, co skutkuje odczuwalną przez pacjenta poprawą. Pozytywny wpływ stymulacji na stan zapalny potwierdzają również normalizujące się parametry badań laboratoryjnych oraz testy wydolności płuc. W przypadku choroby Hashimoto stymulacja nadnerczy, którą wykonuje się podczas zabiegu, powoduje zwiększenie syntezy kortyzolu, co doprowadza do zmniejszenia procesu zapalnego (w korze nadnerczy produkowany jest hormon przeciwzapalny – kortyzol). Natomiast mechanizm znikania guzków po stymulacji tarczycy stanowi fenomen, dla którego w chwili obecnej nie znajdujemy jeszcze wyjaśnienia. Duży wpływ może mieć tu działanie przeciwzapalne lub inne, którego nie znamy.

Elektrostymulacja Metodą Zenni daje nadzieję milionom pacjentów cierpiących na wymienione schorzenia Jeżeli dalsze przypadki potwierdzą jej skuteczność, to stanie się ona metodą z wyboru. – wyjaśnia dr Szymon Woronko.


 

 

 
 
Joomla Extensions