Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 471

Miesięcznik „Nieznany Świat”, który w październiku 2020 r. obchodzi swoje 30-lecie, jest najstarszym polskim tytułem prasowym poświęconym psychotronice, problemom rozwoju duchowego i terapiom naturalnym. Jego próbny numer ukazał się już w 1984 r., jednak ówczesne władze polityczne na wydawanie pisma nie wyraziły zgody, formułując pod adresem jego twórców zarzut, że zamierzają propagować treści sprzeczne ze światopoglądem materialistycznym.

Ostatecznie „Nieznany Świat” wszedł na rynek w 1990 r., ukazując się odtąd regularnie jako miesięcznik w nakładzie +/-80 tysięcy egzemplarzy (aktualny nakład: 44 tys.).

W rankingach zagranicznych odnoszących się do rynku prasowego czasopism ezoterycznych „Nieznany Świat” wielokrotnie sytuowano wśród kilku najpoważniejszych, najlepiej redagowanych i najbardziej wiarygodnych tytułów w Europie. Wśród jego kilkudziesięciu stałych współpracowników, których nazwiska znajdują się w redakcyjnej stopce, są autorzy z całego świata i niemal wszystkich kontynentów, wśród nich liczni znani dziennikarze oraz badacze. Pismo współpracuje także z kilkunastoma wydawanymi w innych krajach tytułami o podobnym profilu, co umożliwia stałą wymianę interesujących tekstów i bieżący dopływ najciekawszych informacji. W 1997 r. zorganizowało pierwszy w Polsce zjazd ludzi, którzy przeżyli śmierć kliniczną, czego rezultatem stała się wydana przez „NŚ” książka Polskie życie po życiu, która miała już sześć wydań.

Wydawnictwo „Nieznany Świat” od 25 lat dysponuje własną stacjonarną Księgarnią – Galerią w Warszawie, gdzie w sprzedaży znajduje się ponad 9 tysięcy tytułów książek o tematyce zbieżnej z zainteresowaniami merytorycznymi czasopisma, a przed kilku laty uruchomiło również jedną z najbardziej profesjonalnych w Polsce księgarni internetowych.

Adres Wydawnictwa i Redakcji: ul. Kielecka 28 lok. 2, 02-530 Warszawa, tel. 22 849-77-38 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .
Strona internetowa: www.nieznanyswiat.pl .
Księgarnia-Galeria: ul. Kredytowa 2, 00-056 Warszawa, tel. 827-93-49; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Księgarnia internetowa: www.nieznany.pl.

NIEZNANY ŚWIAT to:

  • Najstarsze w Polsce czasopismo poświęcone ezoteryce, parapsychologii, medycynie, radiestezji, astrologii, UFO oraz innym tajemnicom i fenomenom Natury.
  • Relacje ze zdarzeń dziwnych i zagadkowych, a także reporterskie opowieści o ludziach o nietypowych zdolnościach i właściwościach.
  • Stała sieć doświadczonych współpracowników w kraju i zagranicą, którzy przekazują najświeższe i najciekawsze informacje z całego świata o fenomenach ludzkiego organizmu oraz niezwykłych zjawiskach.
  • Niepublikowane dotychczas w Polsce fragmenty książek oraz artykułów dotyczących jasnowidzenia i telepatii, psychokinezy i bliskich spotkań III stopnia z obiektami UFO.
  • Stałe porady zdrowotne, w tym także niekonwencjonalne techniki terapeutyczne i relaksacyjne. połączone z prezentacją czołowych healerów polskich i zagranicznych.
  • Własna Księgarnia-Galeria w centrum Warszawy, która oferuje blisko dziewięć tysiący tytułów książek, kaset oraz innych artykułów związanych z tematyką Nieznanego Świata.

Wśród czasopism o podobnym profilu tematycznym Nieznany Świat zaliczany jest do kilku najlepiej redagowanych i najbardziej wiarygodnych czasopism w Europie. Z pismem stale współpracuje blisko stu autorów z kraju i zagranicy, praktycznie ze wszystkich kontynentów. Są wśród nich wybitni dziennikarze i znani na całym świecie badacze zjawisk alternatywnych (patrz redakcja)

Zapamiętaj:
Miesięcznik Nieznany Świat to pismo dla wszystkich, którzy interesują się nieznanym, którzy myślą i czują, pragnąc wiedzieć więcej niż inni.

 

 
 
Joomla Extensions