Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 471

Chciałbym opisać historię przywrócenia mnie światu przez pana Pawła Połoneckiego.


Marcin Biernacki

W 2002, gdy wydarzył się wypadek, byłem 25-letnim, bardzo dobrze prosperującym biznesmanem. Prowadziłem bogate, intensywne i wystawne życie, dlatego też w czerwcu, wraz z przyjaciółmi, spędzałem czas w prezydenckim apartamencie najbardziej znanego hotelu w Juracie.

Krystian Rojek, masażysta od kilkunastu lat zgłębiający tajemnice schorzeń układu kostno–stawowego, pomaga osobom, które straciły nadzieję na normalne funkcjonowanie. Wytrwale szuka przyczyny dolegliwości, a gdy ją znajdzie i usunie, chory na powrót może cieszyć się zdrowiem. Pasjonuje go łączenie masażu z chiropraktyką, osteopatią oraz bardzo skuteczną oraz bezpieczną terapią manualną. W czasie swojej pracy stosuje bezbolesną technikę terapii krótko-dźwigniowej. Wiele lat pracował z reprezentacją Polski w boksie i lekkiej atletyce.

Jej terminarz jest zapełniony na kilka miesięcy do przodu, mimo że pracuje codziennie, a przez gabinet Magdaleny Dapczyńskiej przewijają się setki ludzi. Czasem ktoś ma więcej szczęścia i uda mu się wskoczyć w okienko, bo nie dojechał pacjent z bardzo daleka, nierzadko z zagranicy. Nie potrzebuje reklamy, gdyż ilością swoich zajęć mogłaby spokojnie obdzielić kilku terapeutów.


Joanna Malinowska, NŚ 8/2018

Przed gabinetem udało mi się chwilę porozmawiać z kobietą, która właśnie wyszła z wizyty. Pokazała mi wyniki badań, z których wynikało, że zniknęły jej torbiele na jajnikach, opowiedziała o swoim traumatycznych przeżyciach z okresu płodowego, a na koniec wspomniała o jakiejś tajemnicy rodowej. – Ale to wszystko nic, teraz wiem, że mogę być szczęśliwa - dodała na zakończenie. Ilość oraz różnorodność tematów, poruszonych przez nią niemal jednym tchem, zdumiały mnie i zaostrzyły ciekawość.

Od ponad 20 lat pomaga chorym na ciele i duszy. Małgorzata Ratajczak z Poznania, uzdrowicielka i rzeźbiarka, czerpiąc z bogatego arsenału środków medycyny naturalnej XXI wieku, stworzyła metaterapię: autorską metodę diagnozowania i uzdrawiania, która stanowi syntezę terapii kwantowej, energoterapii i psychoanalizy sytuacyjnej. Swoich pacjentów wciąga do współpracy – wspólnymi siłami poszukują przyczyny problemów. Powrót do zdrowia i poprawa komfortu życia bywa zarazem inspiracją w kierunku odkrywania wrodzonego potencjału i rozwoju duchowego. Dla artystki uzdrowicielki każda osoba, która odwiedza jej gabinet, staje się potencjalnym dziełem sztuki i trzeba jej tylko pomóc w autokreacji


Maria Rojek,  7/2018

Od dzieciństwa fascynowały ją tajemnice otaczającego świata. Pasjonowała się literaturą fantastyczną i popularnonaukową. Ponieważ wcześnie odkryto u niej uzdolnienia artystyczne, podjęła naukę w liceum sztuk plastycznych. Już wtedy zadawała sobie pytanie: skoro my oceniamy barwę na podstawie światła odbitego od obiektu, to jaki obraz świata odbiera istota, która widzi światło pochłaniane przez przedmioty? Jak postrzegają rzeczywistość zwierzęta, widzące szersze spectrum: podczerwień i ultrafiolet, na które my jesteśmy ślepi?

 

 
 
Joomla Extensions