Krystian Rojek, masażysta od kilkunastu lat zgłębiający tajemnice schorzeń układu kostno–stawowego, pomaga osobom, które straciły nadzieję na normalne funkcjonowanie. Wytrwale szuka przyczyny dolegliwości, a gdy ją znajdzie i usunie, chory na powrót może cieszyć się zdrowiem. Pasjonuje go łączenie masażu z chiropraktyką, osteopatią oraz bardzo skuteczną oraz bezpieczną terapią manualną. W czasie swojej pracy stosuje bezbolesną technikę terapii krótko-dźwigniowej. Wiele lat pracował z reprezentacją Polski w boksie i lekkiej atletyce.

W domu Wojciecha Biernata w Śmiglu pod Poznaniem rzadko ktoś chorował, a jeśli tak się stało, jego dziadek leczył wszystkich ziołami. Nic więc dziwnego, że przyszły zielarz i fitoterapeuta już jako dziecko zainteresował się cudownymi roślinami


Aleksandra Zdrojewska, NŚ 5/2018

– Mam w pamięci wspaniałe kolorowe łąki usypane ziołami, sznury suszącej się na strychu lipy, rumianku, czarciego ziela, mięty, kwiatów bzu czarnego, i wiele innych roślin tak przydatnych w domowych kuracjach – wspomina Wojciech Biernat. – Każdy las, mniejsza, czy też większa łąka były jak apteczna szafa wypełnione przeróżnymi naturalnymi lekami. Dziadek (Antoni Vogt, były powstaniec wielkopolski – przyp. autorki) zbierał zioła na przeróżne dolegliwości, więc, chcąc nie chcąc, przy nim uczyłem się przy nim rozpoznawać rośliny i ich znaczenie zdrowotne. W naszym domu na strychu było tak dużo ususzonych ziół, że wystarczało dla wszystkich potrzebujących z okolicznych wsi.

Ilu osobom pomógł Tadeusz Czarny, kręgarz i masażysta z Przeworska, którego odwiedzają pacjenci z całego świata, nie wiadomo. Wiadomo, że jest ich wielu. A lista pragnących skorzystać z takiej, jak on wiedzy i praktycznych umiejętności, wciąż się wydłuża. Bo kondycja naszych kręgosłupów ma się coraz gorzej


 Grażyna Woźniak, 3/2018

Czujesz się rozkojarzony. Bez powodu boli cię głowa. Nie podejrzewasz, że powodem tych kłopotów jest uszkodzony kręgosłup. Zdeformowane kręgi szybciej niż później serwują nam depresyjne nastroje, uczucie rozdrażnienia i morderczego zmęczenia. To kręgosłup bowiem odpowiedzialny jest za prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu. Trzeba o tym pamiętać, zanim jeszcze skorzystamy z pomocy fachowców od prostowania kręgosłupów.

Ilu osobom pomógł Tadeusz Czarny, kręgarz i masażysta z Przeworska, którego odwiedzają pacjenci z całego świata, nie wiadomo. Wiadomo, że jest ich wielu. A lista pragnących skorzystać z takiej, jak on wiedzy i praktycznych umiejętności, wciąż się wydłuża. Bo kondycja naszych kręgosłupów ma się coraz gorzej.

Była dzieckiem bardzo chorowitym: trzykrotnie umierała i tyleż razy została cudownie uzdrowiona. Lekarze nie mogli wyjść ze zdumienia, jak to możliwe, że żyje. Dziś Maria Bogacka z Częstochowy, zaliczana do najciekawszych polskich naturalnych terapeutów, skutecznie pomaga innym. Wielu chorych zawdzięcza jej powrót do zdrowia, a niektórzy ocalenie życia


Urszula Węgrzyk, 02/2018

Jako sześciolatka leżała w częstochowskim szpitalu przy ulicy Barbary z obustronnym zapaleniem płuc, które kilkakrotnie się powtarzało. Obok niej na tej samej sali ulokowano ciężko chorą na nerki Basię. Patrząc na jej wykrzywioną z bólu twarz, kierowała do Boga pytanie: dlaczego dzieci muszą cierpieć? Niestety mimo wysiłków lekarzy dziewczynka zmarła, a Maria bardzo przeżyła jej śmierć. To był szok i zarazem punkt zwrotny w życiu przyszłej uzdrowicielki. Owszem, spotykała się ze śmiercią dorosłych ludzi, ale nie dziecka. Jej umysł nie mógł tego zaakceptować.

 

 
 
Powered by JS Network Solutions