Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 471
Polkowska Rutenberg Irena - Nieznany Świat Zdrowia

Polkowska Rutenberg Irena

Europa · Polska · Warszawa

Opis

Po radykalnej mastektomii w 1975 roku oraz po 30 latach małżeństwa nagłej śmierci męża w styczniu 1982 roku, mając zaledwie 52 lata - zagłębiłam się w czarnej nocy mojego życia. Zetknęłam się wówczas z czymś, co w Ameryce nazywa się NOWĄ MYŚLĄ. Miało to miejsce podczas warsztatu prowadzonego przez Jean Houston PHD., słynną propagatorką Ruchu Na Rzecz Rozwijania Ludzkiego Potencjału. Warsztat ten, w którym uczestniczyło 450 osób, zmienił moje życie.

Po raz pierwszy zrozumiałam, że mam potencjał, którego nie wolno mi marnować. Bo jest on darem od Boga.

Rozpoczęłam wówczas moją modlitwę „BOŻE, POZWÓL MI BYĆ WSZYSTKIM, CZYM MOGĘ BYĆ I POZWÓL MI ZMIENIĆ ŚWIAT NA LEPSZY”. Pracowałam nad sobą ponad 20 lat, prowadzona przez wielu znanych w Ameryce mistrzów. Mając 73 lata przeszłam przez drugą mastektomię. Zetknęłam się z wówczas z Radykalnym Wybaczaniem i, jestem o tym przekonana, dzięki tej metodzie wyleczyłam swoje ciało i duszę. Po otrzymaniu dyplomu jako trener Radykalnego Wybaczania postanowiłam sprowadzić ją do Polski. Wiedziałam, że moja modlitwa się spełniła.

Dziś szczęśliwa, wyleczona z raka bez chemioterapii, zakochana w życiu mieszkam w Warszawie i jak tylko mam sposobność, dzielę się z wszystkimi moją modlitwą.

+48 880 529 794

Artykuły

Zakochać się w życiu i zafundować Duszy SPA

Z Ireną Polkowską-Rutenberg, popularyzatorką „Radykalnego Wybaczania Plus" i trenerką rozwoju osobistego, rozmawia Piotr Stranc

Mimo swoich lat jest Pani niezwykle aktywna, otwarta na nowe doświadczenia i zakochana w życiu, . Czy tak było zawsze?

- Zawsze kochałam życie mimo, że nie zawsze wydawało się godne tej miłości. Prawdopodobnie gdyby nie to, nie przeżyłabym okupacji, Powstania Warszawskiego ani innych dramatów, jakie moja Dusza wybrała dla mnie, jako życiowe lekcje.

Dziś mam 86 lat i faktycznie jestem otwarta na nowe doznania oraz doświadczenia. W 80. urodziny po raz pierwszy wykonałam skok ze spadochronem. Wierzę, że moja Dusza pozostanie ze mną jeszcze do 100 urodzin. Długie życie to szansa na wszechstronny rozwój, a zdobyte doświadczenie pozwala nieść pomoc poszukującym swojej drogi.


Kontakt

Opis

Mapa: Europa, Polska, Warszawa

Joomla Extensions