Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wolska Ewa

Europa · Polska · Sosnowiec Warszawska 9a/6

Opis

Posiada kwalifikacje:

  • Pedagogiczne zgodnie z § 10 Ust. 4 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dn. 1 lipca 2002 r. w sprawie praktycznej nauki w zawodzie: Bioenergoterapia. (Dz. U. Nr 113. poz. 988).
  • Świadectwo badań i uzdolnień biopsychotronicznych w zakresie oddziaływania bioenergostymulacyjnego sensytywności radiestezyjnej.
  • Ukończone szkolenie z "metody Silvy" - kursu samokotroli umysłu www.silva.alpha.pl.
  • Silne właściwości bioenergoterapeutyczne, które zostały potwierdzine badaniami w INSTYTUCIE BIOTERAPII I RADIESTEZJI.
  • Oddziaływuję całymi dłońmi
  • Mistrzyni Reiki

Przyjmuje również w:

(32) 360 34 06

Artykuły

Bioenergoterapia, czyli rozmowa dusz

Wizyta u bioenergoterapeuty, który poświęca choremu całą godzinę, ma czas nie tylko na zabieg, ale także na wysłuchanie go, rozmowę i odpowiedzi na pytania, to sytuacja dziś niezbyt częsta. Tak właśnie dzieje się w gabinecie Ewy Wolskiej. Jej podejście do ludzkiego cierpienia sprawia, że centra terapii naturalnej, w których przyjmuje, coraz częściej zapełniają się osobami, które mają już za sobą wizyty u wielu terapeutów. Jest jedyną kobietą wymienioną w rankingu Super Expressu na dziesiątkę najlepszych bioenergoterapeutów w Polsce w 2006 r. Pracuje indywidualną, autorską metodą, w której oddziaływanie bioenergią łączy z psychoterapią oraz elementami muzyko- i aromaterapii. Te ostatnie służą do wytworzenia w gabinecie intymnego i relaksacyjnego nastroju.


Kontakt

Klinika Duszy i Ciała
10.00 -18.00
10.00 -18.00
10.00 -18.00
10.00 -18.00
505 423 100

Opis

Mapa: Europa, Polska, Sosnowiec