Romanowska Barbara

Europa · Polska · Gdańsk Wodnika 53

Opis

Doktor naturopatii (PULC California USA 2008), założycielka Akademii Dźwięku, mgr sztuki: kompozytor - aranżer i wokalistka oraz altowiolistka. Ukończyła z wyróżnieniem Akademię Muzyczną w Katowicach na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej na dwóch kierunkach: Kompozycja-Aranżacja oraz Wokalistyka. Jest uznanym na świecie twórcą metody Muzykoterapii Dogłębnej – Komórkowej, terapeutką, autorką wielu płyt z muzyką i trzech książek w tłumaczeniach:

  • "Inny głos Barbary – Moc Boskiej Muzyki"  z załączoną płytą CD z muzyką terapeutyczną
  • "Kamertony i muzykoterapia w leczeniu dźwiękiem"
  • "Muzykoterapia dogłębna – komórkowa" czyli łatwe techniki leczenia Ciała-Umysłu-Ducha za pomocą dźwięku

Dr Barbara Romanowska łączy zgłębioną wiedzę muzyczną i mądrość duchową z naturalną terapią dźwiękiem i medycyną wibracyjną z podstawami fizyki, uzdrawiając nie tylko  ciało, ale i życie człowieka, dzięki:

  • szkoleniom, wykładom i seminariom o sztuce terapii dźwiękiem z zachowaniem troistej natury człowieka: Ciało - Umysł - Duch jako własnej metody Muzykoterapii Dogłębnej-Komórkowej
  • terapii dźwiękiem na poziomie komórkowym, polegającej na zastosowania naturalnych częstotliwości płynących z kamertonów, dobranych do schorzeń i narządów wewnętrznych, popartej badaniami naukowymi przeprowadzonymi w USA i Francji wg własnego programu muzykoterapii komórkowej
  • koncertom uzdrawiającym jednocześnie Ciało-Umysł-Ducha

Jej działalność terapeutyczna, wydawnicza i koncertowa pod nazwą Akademia Dźwięku umożliwiła już tysiącom ludzi na świecie wieść zdrowsze i szczęśliwsze życie.

Pseudonim „Angel" (Anioł) nadali jej ludzie, dlatego koncertuje również jako Barbra Angel i prowadzi wykłady oraz szkolenia nauczając swej metody na świecie. Jej druga strona internetowa www.BarbaraRomanowska.com

+48 58 554 66 11

Artykuły

Komórki, wibracje i czysta fala

Jest pionierem w dziedzinie leczenia dźwiękiem kamertonów, autorem nowej metody muzykoterapii prowadzonej na poziomie komórkowym. Barbara Romanowska nazwała ją Muzykoterapią Dogłębną Komórkową (skrót MDK), wspierając licznymi badaniami obejmującymi techniki pracy z kamertonami oraz głosem.

Metoda, o jakiej mowa, powstała w 2003 roku, a od tego czasu Barbara Romanowska z powodzeniem kształci przyszłych terapeutów dźwiękiem. Uczy jej także wszystkich, którzy po ukończeniu szkoleń sami pomagają sobie w codziennych dolegliwościach za pomocą czystej, wygenerowanej fali dźwiękowej. Od 2004 r. pod egidą Akademii Dźwięku prowadzi kursy na całym świecie oraz gabinet z siedzibą w Gdańsku, gdzie za pomocą różnych częstotliwości kamertonów i stroików medycznych pomaga w ponad 250 przypadkach chorobowych (w tym różnej postaci nowotworów). Korzysta także z wiedzy Tradycyjnej Chińskiej Medycyny (TCM), a pozytywne efekty jej działań obejmują coraz więcej osób.


Kontakt

Akademia Dźwięku
501 599 768

Opis

Mapa: Europa, Polska, Gdańsk

Joomla Extensions