Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 471
Czerenda Mirosław - Nieznany Świat Zdrowia

Czerenda Mirosław

Europa · Polska · Warszawa Nowogrodzka 76 m 57

Mandagaz
504 228 606
target target target

Opis

Uzdrowiciel z niewielkiego Świdwina. Mimo, że tradycje uzdrawiania praktykuje się w rodzinie Pana Mirosława od pokoleń, on sam zwrócił się w stronę uzdrawiania pranicznego, metody opracowanej przez Choa Kok Sui – ekscentrycznego Filipińczyka pochodzenia chińskiego kilka lat temu.

Metodę mistrza Choa Kok Sui, czyli uzdrawianie praniczne, stosowana jest w około 50 krajach świata, jest niezwykle skuteczna. Uzdrowiciel praniczny na przyzwoitym światowym poziomie bardzo dobrze sobie radzi z tzw. chorobami nieuleczalnymi, ponieważ jego umiejętności i wiedza, a także umiejętność posługiwania się energią dalece przewyższa umiejętności i potencjał ogólnie przyjęty za wystarczający. Jego nauczycielami byli bezpośredni uczniowie wielkiego mistrza na czele z mistrzem uzdrawiania pranicznego - Jayanti Patelem z Indii i z wdową po mistrzu Charlottą Anderson, która przez 12 lat razem z nim zgłębiała tajniki i nauki mistrza.


Mapa

Joomla Extensions