Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 471
Sikorska-Klimczak Mieczysława - Nieznany Świat Zdrowia

Sikorska-Klimczak Mieczysława

Europa · Polska · Wrocław Żelazna 57

Opis

Nazywam się Mieczysława Sikorska-Klimczak, ale wszyscy mówią do mnie Ela. Jestem terapeutką i preferuję metody naturalne wykorzystujące uzdrawiające siły Natury.

Poznałam wiele technik, ale moją ulubioną jest terapia czaszkowo-krzyżowa. Nauczyłam się jej na szkoleniach prowadzonych przez panią Bożenę Przyjemską w latach 2002-2003 , która przyjeżdża z Kanady, naucza jej i propaguje tę metodę w Polsce. Ukończyłam wszystkie prowadzone przez nią stopnie. Ukończyłam Policealne Studium Psychotroniczne „Prometeusz” w Warszawie ze specjalizacją medycyna naturalna i doradztwo psychotroniczne, gdzie poznałam m.in. medycynę chińską i ziołolecznictwo. Od 2005 roku prowadzę swój gabinet terapii naturalnych.

Specjalizując się w terapii czaszkowo-krzyżowej wykorzystuję wiele innych naturalnych technik np.elementy medycyny chińskiej, polarity, theta healling, matrycę krystaliczną, bowtech, refleksologię. W czasie wieloletniej pracy zdobyłam przekonanie, że każda choroba lub dysfunkcja organizmu ma swoją przyczynę i w czasie zabiegu docieram do niej i uwalniam ją niezależnie kiedy powstała. Moją naturalną predyspozycją jest uwalnianie od emocji i stresu.

509 494 371

Artykuły

Od chemii do uzdrawiania

Problemy są, ale jest i rozwiązanie – to słowa mamy jednego z małych pacjentów Mieczysławy Sikorskiej-Klimczak - terapeutki z Wrocławia. Dzięki terapii czaszkowo -krzyżowej kobieta uwierzyła, że posiadanie chorego dziecka, to nie koniec świata, a za jego chorobę to nie ona jest odpowiedzialna. Wraz z synkiem nie boi się już stawić czoła wyzwaniom

Mieczysława Sikorska-Klimczak jest magistrem chemii. Po ukończeniu Uniwersytetu Wrocławskiego pracowała w wałbrzyskich fabrykach porcelany, gdzie zajmowała się technologią zdobnictwa ceramicznego i organizacją produkcji. Na swoim koncie ma wiele wdrożeń i patentów.


Kontakt

ASTO OT-E

Opis

Mapa: Europa, Polska, Wrocław

Joomla Extensions