Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 471
Niewiadomski Jerzy - Nieznany Świat Zdrowia

Niewiadomski Jerzy

Europa · Polska · Łódź

Opis

Jest znanym w Polsce uzdrowicielem, cenionym za fachowość i kompetencję w działaniu. Mistrzem bioenergoterapii, psychoterapeutą, hipnoterapeutą.

Klienci, znajomi nazywają go po prostu - Jurek.

Prezes Stowarzyszenia Bioenergoterapeutów ,,MAZOWSZE’’, współzałożyciel Polskiego Cechu Psychotronicznego. Dysponuje silną, uzdrawiającą energią oraz wiedzą wykorzystującą osiągnięcia nauki w tej materii. Znany ze spektakularnych uzdrowień. Skutecznie wspiera medycynę konwencjonalną, zalecając pacjentom stałą opiekę lekarską.

Członek British Association of Hypnoterapy, posiada brytyjski certyfikat lekarza - Registered Hypno Gastric Band Practitioner. Dyplom Atlantic Hypnosis Institute. Od wielu lat znajduje się w czołówce uzdrowicieli, jest rekomendowany przez fachowe pisma jak np. ,,Nieznany Świat’’. ,,Uzdrawiacz’’ (7/2012, 4/2013, 4/2014, 5/2016).

Uzdrowiciel Jurek wykonuje zabiegi tradycyjne na miejscu lub na odległość - nawet dla osób mieszkających w USA czy Australii. Przeprowadza też operacje fantomowe. Usuwa przyczyny chorób nawet sprzed kilkudziesięciu lat. Klienci zgłaszają się do niego z całym wachlarzem problemów zdrowotnych i chorób, m.in. serca, ciśnienia, prostaty, z chorobami kobiecymi, depresją, nałogami, nadwagą, cukrzycą, alergią, astmą, bólami kręgosłupa, stawów, głowy. Z lękami, ADHD, bulimią. Po udarach, zawałach, ale też i z nowotworami. Uwalnia tez od klątw, złorzeczeń, bytów astralnych.

W 2013 wpisany do WHO is WHO – encyklopedii biograficznej z życiorysami znanych Polek i Polaków.

W 2015 wpisany do OXFORD ENCYKLOPEDIA - Encyklopedii Osobistości Rzeczpospolitej Polskiej

Jerzy Niewiadomski - Łódź

  • Bioenergoterapia,
  • Psychoterapia,
  • Hipnoterapia, nałogi,
  • Zabiegi na odległość
  • Gabinety, wizyty domowe, szpitale

(+48) 603 502 477

Artykuły

Bioterapeuta jak stroiciel fortepianów

Poczet healerów polskich - NŚ 7/2012
Renata Kamińska

Jerzy Niewiadomski z Łodzi jest jak stroiciel. Prowadzi pacjentów do momentu, aż zaczną wibrować energiami harmonii i osiągną stan homeostazy. Kończy zabieg, gdy jego ciało, dusza i umysł wydają piękne dźwięki zdrowia.


Opis

Mapa: Europa, Polska, Łódź

Ostatnie wpisy

img
Jest znanym w Polsce uzdrowicielem, cenionym za fachowość i kompetencję w działaniu. Mistrzem ... Poczet Healerów Polskich
Niewiadomski Jerzy
Europa, Polska, Łódź
Poczet Healerów Polskich
img
Ten młody bioenergoterapeuta z Łodzi leczy ludzi, inicjując w nich miłość do samych siebie. ... Healerzy
Nowicki Ingwar
Europa, Polska, Łódź
Healerzy
Joomla Extensions