Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 471
Nowicki Ingwar - Nieznany Świat Zdrowia

Nowicki Ingwar

Europa · Polska · Łódź Próchnika 8 lokal nr 15

Opis

Ten młody bioenergoterapeuta z Łodzi leczy ludzi, inicjując w nich miłość do samych siebie. – Oferuję im metodę, która w prosty sposób uczy harmonii, rozbudza w człowieku miłość. – opowiada. Dzięki temu zaczyna lepiej krążyć energia, otwiera się i rozkwita czakram serca. Ustępują w ciele i duszy napięcie, blokady, strach, a wszystkie komórki organizmu wypełnia spokój. Często choroba to efekt kodów, którymi jesteśmy karmieni od dziecka. Najważniejsze na drodze do zdrowia to zaufać sobie – i w siebie wierzyć. Jeśli mówimy od serca i poprzez nie, słowa zyskują uzdrawiającą moc. Gdy będziemy kochać siebie, pokochają nas też inni.

Najpiękniejszą podróżą, w jaką możemy się wybrać, jest wędrówka do swojego wnętrza, a zwłaszcza własnego serca – ta myśl przyświeca wszystkim działaniom Ingwara Nowickiego.

Poznał Metodę Silvy i bioterapię. Autorską metodę healingu rozwinął dzięki głębokiej medytacji. Kluczowym okazał się przekaz, jaki otrzymał pewnego dnia: Chodzi o połączenie umysłu i serca, o to, by umysł był „uczniem serca”.

Gościł w Poczcie healerów polskich – NŚ 2/2009 Uzdrowienie przychodzi z serca.

507 41 77 55

Kontakt

synsk@o2.pl

Opis

Mapa: Europa, Polska, Łódź

Ostatnie wpisy

img
Jest znanym w Polsce uzdrowicielem, cenionym za fachowość i kompetencję w działaniu. Mistrzem ... Poczet Healerów Polskich
Niewiadomski Jerzy
Europa, Polska, Łódź
Poczet Healerów Polskich
img
Ten młody bioenergoterapeuta z Łodzi leczy ludzi, inicjując w nich miłość do samych siebie. ... Healerzy
Nowicki Ingwar
Europa, Polska, Łódź
Healerzy
Joomla Extensions