Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 471
Mackiewicz Marian Jan - Nieznany Świat Zdrowia

Mackiewicz Marian Jan

Europa · Polska · Stawiguda - Pluski Jeziorna 34

Opis

Elektroenergetyk, ekonomista, menedżer; dyplomowany mistrz naturopatii, bioenergoterapii i radiestezji. Akredytowany wykładowca w Akademii Kształcenia Ustawicznego NATUROPATA i PCUKD Radius. Biegły sądowy z zakresu bioenergoterapii, radiestezji, bankowości i finansów, kontroli zarządczej, organizacji i zarządzania. Były prezes PSB BIOPOL, podstarszy KCRiB, honorowy prezes WMCN. Autor m.in. metody naturoterapeutycznego wsparcia w leczeniu przypadków ciężkich, przewlekłych i onkologicznych Holistyka PsychoSomatycznej Synergii (HPSS).

Odczarował bioterapię oraz radiestezję, opracowując na zlecenie Instytutu Pracy i Polityki Społecznej zracjonalizowane, unaukowione definicje bioenergoterapii i radiestezji jako nowych zawodów – usług w gospodarce (Dz.U. nr 48 z 1995r. poz 253). Na tej podstawie w 1996 r. zarejestrowano Krajowy Cech Radiestetów i Bioenergoterapeutów. W efekcie bioenergoterapia, radiestezja, a obecnie i naturopatia (naturoterapia) wpisane zostały na listę rzemiosła. Rzemieślniczy dyplom stał się gwarancją rynkowej jakości holistycznych zabiegów (usług) indywidualnie dopasowanych do potrzeb każdego klienta.

W tym roku obchodzi jubileusz 25-lecia rzemieślniczej działalności, prowadząc gabinet i firmę Alter Ego IPC w Pluskach (Gmina Stawiguda k/Olsztyna). Posiada ona certyfikaty „Rzetelna Firma” i „Firma Godna Zaufania”.

601 805 111

Kontakt

Opis

Mapa: Europa, Polska, Stawiguda - Pluski

Ostatnie wpisy

img
Jest znanym w Polsce uzdrowicielem, cenionym za fachowość i kompetencję w działaniu. Mistrzem ... Poczet Healerów Polskich
Niewiadomski Jerzy
Europa, Polska, Łódź
Poczet Healerów Polskich
img
Ten młody bioenergoterapeuta z Łodzi leczy ludzi, inicjując w nich miłość do samych siebie. ... Healerzy
Nowicki Ingwar
Europa, Polska, Łódź
Healerzy
Joomla Extensions