Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 471
Bakaj Wiesława - Quantec - Nieznany Świat Zdrowia

Bakaj Wiesława - Quantec

Europa · Polska · Pisarzowice Krótka 6

Opis

Z wykształcenia jest magistrem pedagogiki z 25-letnim stażem. Ukończyła Międzynarodowy Instytut Refleksologii Twarzy i jako refleksolog pracuje do dzisiaj. Posługuje się również kilkoma innymi technikami, jak terapia czaszkowo-krzyżowa, klawiterapia, masaże energetyczne i oczyszczające, Theta Healing, Metoda Domančića, technika Dwupunktu. Pracując na Quantecu oraz prowadząc warsztaty techniki Dwupunktu z wielką pasją i zaangażowaniem pomaga ludziom wykreować ich własne marzenia.

Od zawsze pasjonowały ją Kosmos oraz prawa, którymi się rządzi, ale też pilnie obserwowała odkrycia naukowe i ich znaczenie dla człowieka. Przez wiele lat zgłębiała wiedzę na temat fizyki kwantowej, starając się doszukać zastosowań jej praw i możliwości w życiu codziennym. Zaowocowało to ukończeniem w 2010 roku w Niemczech czterech stopni seminariów u dr. Richarda Bartletta i poznaniu techniki Dwupunktu – Matrycy Energetycznej.

Miała w życiu bardzo trudny okres ze względu na problemy zdrowotne, z którymi medycyna nie potrafiła sobie poradzić. Tylko silna wola życia i przekonanie, iż każdy posiada moc uzdrawiania sprawiły, że w ciągu dwóch lat poradziła sobie z chorobą.

Wielokrotnie w swoim życiu doświadczała nagłych sytuacji, które wydawać się mogły objawami choroby (silne bóle głowy, wysokie ciśnienie, bóle organów, mdłości, odczuwanie przeraźliwego chłodu), ale już wtedy intuicyjnie wiedziała, że są to wpływy programów informacji dawnych doświadczeń czy ataków energetycznych innych istot. Uczyła się odczuwania oraz rozumienia sygnałów ciała, doskonaląc się w radzeniu sobie z różnymi sytuacjami. Zdobywała też wiedzę na temat działania organizmu, ziół i suplementów. Dzięki temu potrafi doradzić klientom, jak mogą postępować, aby poprawić swoje życie.

Gromadzą się wokół niej dzieci widzące więcej niż inni. Przez kilka lat miała kontakt z dziewczynką, która już jako czterolatka widziała 24 wymiary jednocześnie i uczyła ją, jaki mają one wpływ na naszą obecną egzystencję, tłumaczyła, jaką moc mają ludzie.

Poprzez doświadczenia w tym życiu i poprzednich, a także działanie istot z innych wymiarów, w naszej pamięci komórkowej zapisywane są informacje tamtych doświadczeń i rzutują one na nasze obecne funkcjonowanie – tłumaczy. – Czasami mimo starań oraz pracy nad sobą nadal doświadczamy problemów w związkach, zdrowiu, finansach, relacjach.

Uświadamia ludziom, że każde skierowanie naszej uwagi na określoną rzecz czy sytuację wzmacnia ją. Dlatego tak ważne jest świadome kierowanie własnym życiem i swoją uwagą. To, co nam się przytrafia, pozostaje w Tu i Teraz. Pokazuje, jak wszechobecna i łatwo dostępna informacja steruje naszym życiem. Przekazywana w odpowiedni sposób może budować, natomiast w zły – niszczyć. Leży u podstaw Wszystkiego Co Jest.

Wykonując analizy urządzeniem Quantec Wiesława Bakaj ma możliwość obserwowania, jak działają informacje oraz przekonania nie tylko w odniesieniu do ludzi, ale również zwierząt, roślin, minerałów. Często wystarczy krótki program, zmieniający informacje w Polu, a chorzy zdrowieją, poprawia się ich życie osobiste, finanse, relacje...

605 288 248

Artykuły

Wszystko jest możliwe!

Poczet healerów polskich - NŚ 3/2017
Urszula Węgrzyk

To nie Wiesława Bakaj wybrała Dwupunkt. To Dwupunkt wybrał ją.

Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, iż prekursorem Dwupunktu i Quanteca był w pewnym sensie Adam Mickiewicz. On wiedział więcej niż większość ludzi, co nie wszyscy wtedy rozumieli. W prologu „Dziadów” czytamy:

Człowieku, gdybyś ty wiedział, jaka twoja władza!
Kiedy myśl w twojej głowie, jako iskra w chmurze.
Zabłyśnie niewidzialna, obłoki zgromadza i tworzy deszcz rodzajny, lub gromy i burze.
Gdybyś wiedział, że ledwie jedną myśl rozniecisz,
Już czekają w milczeniu, jak gromu żywioły,
Tak czekają twej myśli szatan i anioły;
Czy ty w piekło uderzysz, czy w niebo zaświecisz;
A ty jak obłok, górny, ale błędny pałasz i sam nie wiesz, gdzie lecisz, sam nie wiesz, co działasz.


Opis

Mapa: Europa, Polska, Pisarzowice

Ostatnie wpisy

img
Jest znanym w Polsce uzdrowicielem, cenionym za fachowość i kompetencję w działaniu. Mistrzem ... Poczet Healerów Polskich
Niewiadomski Jerzy
Europa, Polska, Łódź
Poczet Healerów Polskich
img
Ten młody bioenergoterapeuta z Łodzi leczy ludzi, inicjując w nich miłość do samych siebie. ... Healerzy
Nowicki Ingwar
Europa, Polska, Łódź
Healerzy
Joomla Extensions