Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 471
Kossakowska Kamila - Nieznany Świat Zdrowia

Kossakowska Kamila

Europa · Polska · Warszawa Al. Solidarności 117

Opis

Bioterapia (bioenergoterapia) metodą Zdenko Domanica powstała ponad 35 lat temu. Praktykowana jest ona na całym świecie, w Polsce znana od kilku lat. Skuteczność tej metody została udowodniona przez naukowców i komisje lekarskie w takich chorobach jak np. nowotwory, cukrzyca, gangrena, astma, udar, choroba Parkinsona i Alzheimera oraz wiele innych.

Przez lata swojej pracy Zdenko Domancic uzdrowił około 1,5 miliona osób. Od Prezydenta Słowenii otrzymał prestiżową nagrodę. Uczestniczył m.in. w badaniach nad rakiem w Instytucie Onkologii w Lublanie (podczas oddziaływania energią komórki rakowe eksplodowały a zdrowe komórki zostawały bez zmian). Zdenko Domancic przyjmuje i prowadzi seminaria w  Klinice na Słowenii.

Gabinet bioterapii metodą Domanica - Al. Solidarności 117  Bipromasz (wejście od Jana Pawła obok Deutsche Bank) II piętro, pok. 210.

665 887 400

Artykuły

Jesteśmy tym, co myślimy i czym żyjemy

Ze Zdenkiem Domančićem – laureatem Nagrody Honorowej Nieznanego Świata za 2013r. – rozmawiają Marek Rymuszko, Anna Ostrzycka i Anna Grabska-Walczuk

Witamy w Polsce w potrójnej roli: prowadzącego seminarium na temat własnej autorskiej metody terapii, bohatera książki napisanej przez profesora nauk medycznych Radovana Starca, która właśnie ukazała się na naszym rynku, i laureata tegorocznej Nagrody „Nieznanego Świata”, co na razie zresztą jest tajemnicą, gdyż oficjalnie decyzja ta zostanie przez nas ogłoszona w grudniowym wydaniu miesięcznika. No, ale Pan już o niej wie... (rozmowa odbywała się 26 września 2013 r. a podpisy pod dyplomem dla Domančica złożyliśmy 1 listopada- przyp. red.).

– A ja dziękuję za to wyróżnienie, przyznane mi przez cenione i poważane w Europie czasopismo. To dla mnie wielka radość i inspiracja do dalszej pracy dla dobra chorych.


Kontakt

Gabinet bioterapii metodą Domancica

Opis

Mapa: Europa, Polska, Warszawa

Ostatnie wpisy

img
Jest znanym w Polsce uzdrowicielem, cenionym za fachowość i kompetencję w działaniu. Mistrzem ... Poczet Healerów Polskich
Niewiadomski Jerzy
Europa, Polska, Łódź
Poczet Healerów Polskich
img
Ten młody bioenergoterapeuta z Łodzi leczy ludzi, inicjując w nich miłość do samych siebie. ... Healerzy
Nowicki Ingwar
Europa, Polska, Łódź
Healerzy
Joomla Extensions