Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 471
Matczak Barbara, Szalkiewicz Florian - Nieznany Świat Zdrowia

Matczak Barbara, Szalkiewicz Florian

Europa · Polska · Nowe Miasto Lubawskie Piękna 21

Opis

Jesteśmy dyplomowanymi bioenergoterapeutami i masażystami. Mieszkamy i pracujemy w pięknym mieście Nowe Miasto Lubawskie znajdującym się pograniczu województw kujawsko-pomorskiego i warmińsko-mazurskiego.

W naszej praktyce oprócz leczniczego masażu "na 4 ręce" i równoczesnego oddziaływania energią stosujemy elementy akupresury, aromaterapii, świecowania uszu (konchami i świecami Hopi) i ziołolecznictwa.

Dbając o wygodę i dobre samopoczucie naszych klientów, staramy się stworzyć relaksującą atmosferę, w której łatwiej uwolnić ciało i umysł od stresów i napięć towarzyszących codziennemu życiu.

Starając się rozszerzać zakres naszych usług i nieustannie podnosić ich skuteczność, wyposażyliśmy gabinet w najnowocześniejsze urządzenia wspomagające masaż i terapię kręgosłupa.

Poza pomocą w odzyskaniu zdrowia zawsze staramy się dojść razem z badaną osobą do źródła jej problemów zdrowotnych i w zależności od tych powodów zalecamy odpowiednie afirmacje, medytacje, ćwiczenia czy lektury.

Niejednokrotnie w procesie uzdrawiania zalecamy kontakt z polecanym przez nas wykwalifikowanym hipnoterapeutą, który pomaga oczyścić podświadomość ze szkodliwych przekonań powodujących chorobę.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

608 822 756

Artykuły

Szkoła życia Basi i Floriana

Energetyczny masaż na cztery ręce, wykrywanie głęboko skrywanych problemów, oczyszczenie duszy i ciała – tak w skrócie można opisać sens zabiegu wykonywanego przez parę bioterapeutów i masażystów z Warmii: Barbarę Matczak i Floriana Szalkiewicza. W ich gabinecie znikają ból, choroby i depresja.

Do nas nie można przyjść tak z ulicy. Trzeba się umówić, bo spotkanie może trwać ponad dwie godziny – uprzedza Florian. – Siadając z pacjentem przy herbacie szukamy z Basią prawdziwego powodu jego wizyty. Musimy wiedzieć, czego od nas oczekuje. Próbujemy ustalić przyczyny jego złego samopoczucia.


Kontakt

BIOMA
603 419 706

Opis

Mapa: Europa, Polska, Nowe Miasto Lubawskie

Ostatnie wpisy

img
Jest znanym w Polsce uzdrowicielem, cenionym za fachowość i kompetencję w działaniu. Mistrzem ... Poczet Healerów Polskich
Niewiadomski Jerzy
Europa, Polska, Łódź
Poczet Healerów Polskich
img
Ten młody bioenergoterapeuta z Łodzi leczy ludzi, inicjując w nich miłość do samych siebie. ... Healerzy
Nowicki Ingwar
Europa, Polska, Łódź
Healerzy
Joomla Extensions