Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 471
Gronek Jerzy - Nieznany Świat Zdrowia

Gronek Jerzy

Europa · Polska · Szczawno Zdrój Sienkiewicza 1

Opis

Nazywam się Jerzy Gronek i jestem wałbrzyskim uzdrowicielem - bioenergoterapeutą. Na swoich stronach internetowych udostępniam niektóre informacje o cudownych uzdrowieniach i wyleczeniach, które są moim osiągnięciem. Dotyczy to nawet chorób nowotworowych i choroby Parkinsona.
        
Jako uzdrowiciel-bioenergoterapeuta pomagam w leczeniu wielu chorób i dolegliwości, przekazując uzdrawiającą energię. Mam pozytywne rezultaty w uzdrawianiu, lecząc moich pacjentów z różnych schorzeń - tych ciężkich i tych lżejszych, choć równie uciążliwych. Wszystkie schorzenia i wszyscy Pacjenci są dla mnie jednakowo ważni - leczenie zawsze przeprowadzam do końca. Zapraszam Państwa do mojego gabinetu w Wałbrzychu.

602 219 370

Artykuły

Ozdrowieńcza siła energii

Jest jak tomograf. Skanując w kilka minut ciało pacjenta, znajduje w nim miejsca zmienione chorobowo. Wałbrzyski bioenergoterapeuta - Jerzy Gronek, który leczy energią, wypracował własną autorską metodę terapii.

Jego pasją jest żeglarstwo. Z wykształcenia mechanik. Sporo czasu przepracował jako sygnalizator w kopalni „Victoria". 12 lat mieszkał za granicą, by w końcu na stałe osiąść w Wałbrzychu.

Kiedyś sceptycznie podchodził do naturalnych metod leczenia. Gdy słyszał o medycynie niekonwencjonalnej, ogarniał go pusty śmiech.


Kontakt

Uzdrowisko Szczawno-Jedlina Zakład Przyrodoleczniczy (piętro 1. pok.130)
10-18 (pn.-pt.)
10-14 (sobota)

Opis

Mapa: Europa, Polska, Szczawno Zdrój

Ostatnie wpisy

img
Jest znanym w Polsce uzdrowicielem, cenionym za fachowość i kompetencję w działaniu. Mistrzem ... Poczet Healerów Polskich
Niewiadomski Jerzy
Europa, Polska, Łódź
Poczet Healerów Polskich
img
Ten młody bioenergoterapeuta z Łodzi leczy ludzi, inicjując w nich miłość do samych siebie. ... Healerzy
Nowicki Ingwar
Europa, Polska, Łódź
Healerzy
Joomla Extensions