Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 471
Kąpiński Wojciech - Nieznany Świat Zdrowia

Kąpiński Wojciech

Europa · Polska · Skwierzyna Czerwonego Krzyża 10

Opis

Naturoterapeuta, masażysta, refleksolog, nauczyciel metody Dorna w Akademii RückGrad ev., zwolennik i propagator zdrowego stylu życia, członek Polskiego Towarzystwa Masażu Medycznego – opracował własną technikę, którą nazwą masażem progresywnym.

(95) 717 00 23

Artykuły

Progresywnie w zdrowie

Wojciech Kąpiński - naturoterapeuta, masażysta, refleksolog, nauczyciel metody Dorna w Akademii RückGrad ev., zwolennik i propagator zdrowego stylu życia, członek Polskiego Towarzystwa Masażu Medycznego – opracował własną technikę, którą nazwą masażem progresywnym.

Dieter Dorn (1938-2011), legendarny niemiecki naturoterapeuta, był rolnikiem i stolarzem, żyjącym na wsi w bawarskich Alpach. Cierpiał na lumbago i pewnego dnia dopadł go trudny do zniesienia ból kręgosłupa. Czuł się bardzo źle, nie mógł pracować, co bardzo go martwiło. Żona zawiozła go do sąsiedniej wioski do znanego w okolicy kręgarza. Joseph Müller, z zawodu ślusarz, wykonał Dornowi manualny zabieg, po którym stolarz szybko poczuł się lepiej i już następnego dnia mógł wrócić do swoich zajęć. Doznał ulgi już po jednym zabiegu uciskania kciukiem!


Kontakt

Panacea Centrum Terapii Naturalnych
693 713 900
ruckgrad2@o2.pl

Opis

Mapa: Europa, Polska, Skwierzyna

Ostatnie wpisy

img
Jest znanym w Polsce uzdrowicielem, cenionym za fachowość i kompetencję w działaniu. Mistrzem ... Poczet Healerów Polskich
Niewiadomski Jerzy
Europa, Polska, Łódź
Poczet Healerów Polskich
img
Ten młody bioenergoterapeuta z Łodzi leczy ludzi, inicjując w nich miłość do samych siebie. ... Healerzy
Nowicki Ingwar
Europa, Polska, Łódź
Healerzy
Joomla Extensions