Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 471
Karkowski Czesław - Nieznany Świat Zdrowia

Karkowski Czesław (Poz)

Europa · Polska · Poznań Strożyńskiego 17 c/23

Opis

Dyplomowany mistrz bioenergoterapii Czesław Karkowski należy do nielicznej grupy światowej klasy bioterapeutów, którzy leczą ludzi ze stymulatorem serca. Przez rzesze swoich klientów jest nazywany "bioterapeutą ostatniej nadziei". Potrafi pomóc ludziom, którzy prawie całkowicie stracili nadzieję na wyzdrowienie, po wielu nieudanych próbach ich leczenia różnymi metodami.

Bioterapeuta uzdrawia holistycznie ludzi z całego świata osobiście i na odległość poprzez fotografię.

Jako egzorcysta skutecznie likwiduje obciążające i otaczające człowieka złe energie, np. klątwy, wampiryzm energetyczny, odprowadza duchy na ich właściwe miejsce. Ponadto eliminuje różne manipulacje psychiką człowieka, które w obecnych czasach są coraz bardziej powszechne.

Likwiduje wszelkie najbardziej skomplikowane dolegliwości.

Jako jasnowidz prowadzi także doradztwo życiowe, biznesowe dla klientów indywidualnych oraz firm.

 

(61) 828 15 92

Artykuły

Bioenergoterapeuta z egipską duszą

Uważa, że należy korzystać z obu rodzajów medycyny: akademickiej i naturalnej. Klienci podkreślają, że przemawia jednym głosem z lekarzem. Jego gabinety odwiedzają przedstawiciele świata medycznego, przyprowadzając też członków swoich rodzin. Posługujący się bioenergią, Huną i jasnowidzeniem Czesław Karkowski - poznański bioterapeuta, a zarazem egzorcysta i jasnowidz, przyjmujący także w pomorskiej Brodnicy, stworzył autorską metodykę terapii holistycznej. Tak skuteczną, że jest uważany za healera ostatniej nadziei.

Jego zdaniem czas niechęci i uprzedzeń do terapii naturalnych już minął. Korzenie tego negatywnego nastawienia - tak uważa - sięgają czasów PRL, kiedy to za zajmowanie się ziołolecznictwem czy znachorstwem groziła kara więzienia. Praktykowanie terapii naturalnych zeszło wówczas do podziemia, a opinia o nielegalnym procederze długo pokutowała w świadomości rodaków.


Kontakt

Gabinet Medycyny Naturalnej
604 907 727

Opis

Mapa: Europa, Polska, Poznań

Ostatnie wpisy

img
Jest znanym w Polsce uzdrowicielem, cenionym za fachowość i kompetencję w działaniu. Mistrzem ... Poczet Healerów Polskich
Niewiadomski Jerzy
Europa, Polska, Łódź
Poczet Healerów Polskich
img
Ten młody bioenergoterapeuta z Łodzi leczy ludzi, inicjując w nich miłość do samych siebie. ... Healerzy
Nowicki Ingwar
Europa, Polska, Łódź
Healerzy
Joomla Extensions