Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 471
Czerenda Mirosław - Nieznany Świat Zdrowia

Czerenda Mirosław

Europa · Polska · Warszawa Nowogrodzka 76 m 57

Opis

Uzdrowiciel z niewielkiego Świdwina. Mimo, że tradycje uzdrawiania praktykuje się w rodzinie Pana Mirosława od pokoleń, on sam zwrócił się w stronę uzdrawiania pranicznego, metody opracowanej przez Choa Kok Sui – ekscentrycznego Filipińczyka pochodzenia chińskiego kilka lat temu.

Metodę mistrza Choa Kok Sui, czyli uzdrawianie praniczne, stosowana jest w około 50 krajach świata, jest niezwykle skuteczna. Uzdrowiciel praniczny na przyzwoitym światowym poziomie bardzo dobrze sobie radzi z tzw. chorobami nieuleczalnymi, ponieważ jego umiejętności i wiedza, a także umiejętność posługiwania się energią dalece przewyższa umiejętności i potencjał ogólnie przyjęty za wystarczający. Jego nauczycielami byli bezpośredni uczniowie wielkiego mistrza na czele z mistrzem uzdrawiania pranicznego - Jayanti Patelem z Indii i z wdową po mistrzu Charlottą Anderson, która przez 12 lat razem z nim zgłębiała tajniki i nauki mistrza.

(22) 757 65 07

Artykuły

Zadziwiający praniczny uzdrowiciel

Od samego początku ustawił sobie poprzeczkę wysoko. Stwierdził, że bioenergoterapią zajmie się tylko wtedy, jeśli będzie mógł pomóc najciężej chorym; tym, którym medycyna niewiele ma do zaoferowania. Jego sukcesy wytrącają argumenty nawet zagorzałym sceptykom zatrudnionym w służbie zdrowia. Kryje się jednak za nimi nie tylko ogromy potencjał, ale przede wszystkim wiedza i ciężka praca. Pomorski dealer, przyjmujący również w Warszawie, praktykuje metodę uzdrawiania pranicznego, stworzoną przez Mistrza Choa Kok Sui, ciągle doskonaląc swoje umiejętności.

Przed laty sam poszukiwał bioenergoterapeuty, który uwolniłby jego żonę od poronień na tle nadczynności tarczycy. Odwiedził m. in. gabinet śp. lekarza - uzdrowiciela dr. Henryka Słodkowskiego. Trafił też do Barbary, bioterapeutki z Düseldorfu – i to właśnie ona odkryła wielki dar Mirosława Czerendy. Zaczęła go przekonywać, że nie wolno zmarnować takiego talentu. Nie wierzył jej zapewnieniom. Zanim zaakceptował swoje powołanie, przez prawie rok zasięgał opinii wróżbitów i jasnowidzów.


Kontakt

Mandagaz
504 228 606

Opis

Mapa: Europa, Polska, Warszawa

Ostatnie wpisy

img
Jest znanym w Polsce uzdrowicielem, cenionym za fachowość i kompetencję w działaniu. Mistrzem ... Poczet Healerów Polskich
Niewiadomski Jerzy
Europa, Polska, Łódź
Poczet Healerów Polskich
img
Ten młody bioenergoterapeuta z Łodzi leczy ludzi, inicjując w nich miłość do samych siebie. ... Healerzy
Nowicki Ingwar
Europa, Polska, Łódź
Healerzy
Joomla Extensions