Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 471
Matyjas Kazimierz - Nieznany Świat Zdrowia

Matyjas Kazimierz

Europa · Polska · Warszawa Nowogrodzka 76 m 57

Opis

Kazimierz Matyjas cieszy się ogromną popularnością wśród pacjentów. Potrafi zlokalizować wszelkie zaburzenia mózgu. Poprawia ukrwienie i dotlenienie mózgu. Ma bardzo duże osiągnięcia w chorobie Parkinsona, Altzhaimera, epilepsji (potwierdzone przypadki uzdrowień).

Jego energia stymuluje rozwój psychiczny i fizyczny dzieci z różnymi opóźnieniami. Odnosi sukcesy w zwalczaniu chorób serca, krążenia, nerek, wątroby, bezpłodności i wielu innych. On sam mówi, że każdemu może pomóc, bo zna mechanizm powodujący zmianę na lepsze. Uważa, że jego terapia przynosi najlepsze efekty, gdy nie rezygnuje się z leczenia konwencjonalnego.  Zabieg u Kazimierza Matyjasa trwa pół godziny, co u innych uzdrowicieli jest rzadkością. Ciepło oraz niezwykle silna i przyjemna aura bioterapeuty powodują, że pacjenci w trakcie wizyty są rozluźnieni i zrelaksowani.

(22) 757 65 07

Artykuły

Terapeuta, który ratuje wzrok

Kazimierz Matyjas należy do grona tych bioenergoterapeutów, którzy w swojej pracy sięgają po najnowsze zdobycze fizyki. Posiada dar widzenia całego wnętrza ciała człowieka, a gdy – widząc – przepuszcza przez nie swoją energię, sprawdza stan zdrowia i wychwytuje zmiany chorobowe. Potem działa biopolem, dobranym dla konkretnej osoby.

To konieczne, gdyż każdy człowiek oraz organ posiada odrębne pole, różniące się od innych częstotliwością, natężeniem i innymi parametrami. Oddziaływanie polem o dobranej indywidualnie charakterystyce sprawia, że skuteczność jego oddziaływania Matyjasa jest wręcz zaskakująca. To dlatego stołeczny healer radzi sobie w przypadkach, w których medycyna akademicka okazuje się bezradna.


Kontakt

Mandagaz
504 228 606

Opis

Mapa: Europa, Polska, Warszawa

Ostatnie wpisy

img
Jest znanym w Polsce uzdrowicielem, cenionym za fachowość i kompetencję w działaniu. Mistrzem ... Poczet Healerów Polskich
Niewiadomski Jerzy
Europa, Polska, Łódź
Poczet Healerów Polskich
img
Ten młody bioenergoterapeuta z Łodzi leczy ludzi, inicjując w nich miłość do samych siebie. ... Healerzy
Nowicki Ingwar
Europa, Polska, Łódź
Healerzy
Joomla Extensions