Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 471
Mandagaz Centrum Terapii Naturalnych - Nieznany Świat Zdrowia

Mandagaz Centrum Terapii Naturalnych

Europa · Polska · Warszawa Nowogrodzka 76 m 57

Opis

Centrum Mandagaz powstało w 1998r. i jest firmą świadczącą usługi w zakresie medycyny naturalnej i niekonwencjonalnej; tzn: bioenergoterapii, terapii manualnych kręgosłupa, wróżbiarstwa, chiromancji. Od samego początku współpracowali z nami tylko doskonali bioenergoterapeuci tacy jak Ewa Miazga, Lena Czapska, Kazimierz Matyjas, Henryk Skibka, kręgarz - Krystian Rojek i znani wróżbici : Sandra, Ryszard Zawadzki, Jolanta Witkowska (Selena Sas), chiromanta : Włodzimierz Sanżarewski, którzy bardzo trafnie przepowiadają przyszłość i pomagają podjąć właściwe decyzje. Sukcesywnie powiększa się zakres usług, które proponujemy pacjentom. Poza bioterapią i wróżbiarstwem możemy polecić bardzo skuteczne zabiegi z zakresu kręgarstwa, masażu, ustawień rodzinnych czy regresji.

Dysponujemy też aparatem OBERON, który diagnozuje cały organizm.Oferujemy badanie irydologiczne, czyli diagnozę na podstawie tęczówki oka.
Od 2008r wykonujemy zabiegi hipnoterapii, które doskonale działają w przypadku stresu, depresji, likwidują nałogi – narkomanię, alkoholizm. Z doskonałym skutkiem stosuje się je w terapii odchudzającej.
Zabiegi te wykonuje lekarz medycyny z ukończonym kursem hipnoterapii. Jako jedni z niewielu, a może nawet jedyni dysponujemy aparatem Mikro-Lenar, który gwarantuje wejście pacjenta w stan hipnozy.
Wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców dużych miast zakupiliśmy opracowany w Anglii przez Dr Mary Staggs aparat oczyszczający organizm. Zabiegi wykonywane tym urządzeniem usuwają toksyny i zanieczyszczenia z organizmu, poprawiają wygląd pacjenta, pomagają pozbyć się alergii.

Korzystając z usług Centrum Mandagaz pamiętajcie Państwo, że nie jesteście zwolnieni z wizyt u lekarzy i zażywania leków farmakologicznych.

W Centrum przyjmują:

(22) 757 65 07

Artykuły

Do Mandagazu po zdrowie i nadzieję

Od 15 lat osoby chore, znerwicowane, zagubione odwiedzają warszawskie Centrum Terapii Naturalnych MANDAGAZ, aby odzyskać zdrowie, spokój oraz uzyskać pomoc w rozwiązywaniu problemów spędzających sen z powiek. Przyjmujący w placówce przy ul. Nowogrodzkiej specjaliści nalezą do ścisłej krajowej czołówki, wielu gościło w Poczcie healerów polskich.


Kontakt

Mandagaz
504 228 606

Opis

Mapa: Europa, Polska, Warszawa

Ostatnie wpisy

img
Jest znanym w Polsce uzdrowicielem, cenionym za fachowość i kompetencję w działaniu. Mistrzem ... Poczet Healerów Polskich
Niewiadomski Jerzy
Europa, Polska, Łódź
Poczet Healerów Polskich
img
Ten młody bioenergoterapeuta z Łodzi leczy ludzi, inicjując w nich miłość do samych siebie. ... Healerzy
Nowicki Ingwar
Europa, Polska, Łódź
Healerzy
Joomla Extensions