Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 471
Bogdan Ewa Leilana - Nieznany Świat Zdrowia

Bogdan Ewa Leilana

Europa · Polska · Gdynia Miętowa

Opis

Jestem psychoterapeutą, psychotronikiem i bioenergoterapeutą, a jednocześnie żoną, mamą dwóch córek i babcią jednego (na razie) wnuka. Zanim wstąpiłam na ścieżkę intensywnego rozwoju duchowego odebrałam wykształcenie z zakresu farmacji i przez lata wykonywałam ten zawód, łącząc pracę zawodową z obowiązkami domowymi. Potężna energia, którą posiadam, domagała się jednak, abym podjęła wysiłek w kierunku opanowania jej i wykorzystania dla dobra wszystkich istot.

W tym celu odbyłam studia i otrzymałam dyplom magistra w Wyższej Szkole Psychologii przy Instytucie Psychologii Rosyjskiej Akademii Nauk w Moskwie. Praca dyplomowa dotyczyła problematyki przemocy stosowanej w dzieciństwie jako przyczyny anoreksji i bulimii.

Wiedzę i doświadczenie psychologiczne miałam możliwość ugruntować, działając przez dwa lata jako wolontariusz w Ośrodku Rehabilitacyjno-Terapeutycznym Monar. Aby zdobyć uprawnienia bioenergoterapeuty ukończyłam miedzy innymi kurs przygotowujący do egzaminu czeladniczego w rzemiośle, zakończony egzaminem i dyplomem państwowym czeladnik- bioenergoterapeuta w Izbie Czeladniczej w Bydgoszczy.
16.04.2012 r. zdałam egzamin mistrzowski w zawodzie bioenergoterapeuta przed Komisją Egzaminacyjną Izby Rzemieślniczej Małej i Średniej Przedsiębiorczosci w Szczecinie.

58 629 74 65

Artykuły

Ewa, która karmiła motyle

Piąć się trzeba niczym do nieba. Schody kręte, ale na końcu drogi można usłyszeć muzykę. I osiągnąć spokój. Jasna jak anioł Ewa Leilana Bogdan, stosując własną terapię, uzdrawia duszę oraz ciało energią, słowem i dźwiękiem, w gabinecie lub na odległość. Jest dyplomowanym psychotronikiem, psychoterapeutą, bioenergoterapeutą.

Ludzie przychodzą z różnymi stanami emocjonalnymi, konfliktami w rodzinie. – Pochylam się nad każdym i próbuję znaleźć rozwiązanie – mówi Leilana.
Dzieckiem była zamkniętym. Wrażliwym. Nierozumianym przez rodziców. Opiekowała się rówieśnikami: głodnymi, zawszonymi, odrzuconymi. Obdarowywała ich przyjaźnią. Im bardziej czuła samotność drugiego człowieka, tym ważniejsze było, żeby rozmawiać, być blisko.


Kontakt

606 67 94 93
ej.bogdan@wp.pl

Opis

Mapa: Europa, Polska, Gdynia

Ostatnie wpisy

img
Jest znanym w Polsce uzdrowicielem, cenionym za fachowość i kompetencję w działaniu. Mistrzem ... Poczet Healerów Polskich
Niewiadomski Jerzy
Europa, Polska, Łódź
Poczet Healerów Polskich
img
Ten młody bioenergoterapeuta z Łodzi leczy ludzi, inicjując w nich miłość do samych siebie. ... Healerzy
Nowicki Ingwar
Europa, Polska, Łódź
Healerzy
Joomla Extensions